Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

   

ДВОРІЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2020                                                                                                                             № 13

смт. Дворічна

 

Про невідкладні заходи щодо протидії

поширенню коронавірусу COVID-19

 

 Відповідно  до статей 29 та 30 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», зважаючи на рішення позачергового засідання  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 10 березня 2020 року № 2), беручи до уваги протокол позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області № 5 від 12 березня 2020 року, № 6 від 17.03.2020 року , розпорядження голови Харківської обласної ради від 12 березня 2020 року № 43 «Про невідкладні заходи щодо протидії поширенню короно вірусу COVID-19» з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та у зв’язку з установленням з 12 березня до 03 квітня 2020 року на усій території України карантину:

  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району, керівникам підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальної громад сіл, селища Дворічанського району , розробити заходи щодо забезпечення неухильного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» ( зі змінами ) та положень, зазначених у протоколі позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області № 5 від 12 березня 2020 року та №6 від 17.03.2020 року .
  2. Працівникам виконавчого апарату районної ради вжити основні превентивні заходи щодо уникнення можливості захворювання, а саме:

-   обмежити відвідування громадських місць, закладів громадського харчування та інших місць великого скупчення людей;

-   максимально уникати місця скупчення людей, місця масового відвідування;

-   уникати контакту з особами, які мають прояви інфекційних захворювань;

-   запровадити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливості - здійснювати дезінфекційні заходи;

-   часто мити руки та прагнути не торкатися очей, носа або рота руками;

-   уникати рукостискань, обіймів, поцілунків;

-   прикривати ніс і рот при чханні або кашлі;

-   максимально обмежити фізичне контактування та виконувану роботу максимально здійснювати шляхом  віддаленого доступу із застосуванням електронних засобів комунікацій, новітніх технологій та поштового зв’язку;

-   надати можливість (за наявності підстав та з урахуванням виробничої потреби) оформляти щорічні відпустки та інші види відпусток, передбачених законодавством, у тому числі матерям або іншим особам, зазначеним у частині третій статті 18 Закону «Про відпустки», для догляду за дитиною віком до 14 років, на період оголошення карантину на відповідній території;

-   обмежити (скасувати) відрядження, у тому числі закордонні:

- обмежити доступ до адмінбудинку усіх осіб, крім підпорядкованих працівників (службовців);

- розмістити біля входу у адмінбудинок  інформацію для відвідувачів щодо причин обмежувальних заходів, номери контактних телефонів .

Запровадити режим профілактичного спостереження за особами з числа працівників виконавчого апарату районної  ради. При вияві ознак інфекційного захворювання рекомендувати не займатись самолікуванням, обмежити контакт із оточуючими та звернутися до лікаря.

  1. На період карантину (з 12 березня до 03 квітня 2020 року) до особливого розпорядження:

3.1.  Рекомендувати депутатам Дворічанської районної ради:

-  обмежити спілкування, зустрічі з виборцями та участь у інших масових заходах;

-   зменшити переміщення по території району, області, країни в цілому та за кордон.

 

 

3.2. Скасувати проведення особистих прийомів громадян у громадських приймальнях  та у зв’язку із цим внести відповідні зміни до графіку роботи районної  ради, виконавчого апарату та графіку прийому громадян.

3.3.   Скасувати або максимально перевести у режим  телефонних або відеоконференцій проведення  представниками Дворічанської районної  ради ефірів, пресконференцій в адмінбудинку та за його межами.

3.4.   Рекомендувати вжити додаткових заходів щодо дезінфекції місць загального користування в адмінбудинку.

  1. З метою уникнення розповсюдження неправдивої інформації щодо поширення на території України коронавірусу COVID-19 та епідеміологічної ситуації в Харківській області, в тому числі й через засоби масової інформації та соціальні мережі, що може призвести до паніки серед населення:

-   працівникам виконавчого апарату районної ради користуватися лише перевіреною інформацією з офіційних джерел;

-  попередити працівників виконавчого апарату районної ради про дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність, яку несуть особи, винні у вчиненні таких порушень, як надання інформації, що не відповідає дійсності  (стаття 27 Закону України «Про інформацію»).

  1. Керуючій справами виконавчого апарату районної ради (Людмилі ГЛОТОВІЙ), постійній комісії районної ради з соціального захисту, гуманітарних питань (Наталії САРАНДІ)  координувати поточну діяльність та проводити моніторинг протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Дворічанського району. У разі необхідності вжиття відповідних заходів терміново інформувати керівництво районної ради.
  2. Виконавчому апарату районної ради довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.
  3.        Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 Голова

районної ради                                                                         Галина ТУРБАБА

 

 

 

 

 

 

 

 

Глотова Л.І. 7-62-70

Хто на сайті

На сайті 6 гостей та користувачі відсутні