Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Народний депутат України Д.О.Шенцев взяв участь в нараді з протидії поширення  вірусу COVID-19. Керівники області  інформували про вжиті заходи, прийняті організаційні та бюджетні рішення. Також було обговорено ситуацію та  спільні заходи, до участі в яких запросили і владу, і бізнес, і громадськість.

Благодійний фонд Д.О.Шенцева намагається забезпечити всім необхідним тих, хто стоїть на сторожі здоров'я і забезпечує нашу нормальну життєдіяльність. Уже закупили та передали медичним працівникам округу респіратори і медичні рукавички.

За участю партнерів фонду і представників соціально відповідального бізнесу вже замовлені і оплачені два апарати штучної вентиляції легенів, які після доставки будуть спрямовані до лікувальних закладів Харкова та області. Були придбані 10 000 захисних медичних масок, які отримають представники професій, які забезпечують життєдіяльність районів Харківської області в період карантину. Ще 10 000 масок передані особовому складу харківської поліції.

Члени збірної команди України з боксу висловлюють слова вдячності першому Віце-президенту  Федерації боксу України Д.О.Шенцеву за своєчасну допомогу та забезпечення команди в Лондоні засобами індивідуального захисту, а також вдячність Президенту федерації боксу  В.Продивусу, Д.Шенцеву та В.Мангеру, які винайшли можливість вислати за командою літак, максимально швидко та безпечно повернути команду  додому.
          «Зараз настав той час, коли всім нам потрібно згуртуватися і перемогти епідемію. Всі ми знаходимося в одному човні. Нам необхідно пройти період спалаху захворювання з найменшими втратами, а це можливо тільки допомагаючи один одному, особливо тим, хто цього найбільше потребує. Безсумнівно, цей вірус буде в кінці кінців переможений. Людство в усі часи справлялося з ще більш небезпечними епідеміями, які в різні періоди історії погрожували людям. Всі ми розуміємо, що будь-яка допомога, а також єдність і згуртованість всього народу допоможе нам подолати це випробування.
        Харківські органи державної влади та місцевого самоврядування, а також політики і бізнесмени, об'єднали свої зусилля для надання допомоги нашим співгромадянам. Я сподіваюся, що цей крок стане прикладом, якому послідують багато. Він стане початком етапу згуртованої конструктивної роботи і загальної відповідальності перед майбутнім нашої країни.
Ми і надалі будемо допомагати людям, поки це буде необхідно. Переконаний, що всі труднощі ми спільно здолаємо!»,- сказав Д.О.Шенцев в коментарі інформаційному агентству« ФАКТ».

 

 

 

 

Хто на сайті

На сайті 13 гостей та користувачі відсутні