Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В Дворічанському районі триває робота з запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання занесенню і поширенню коронавірусу.  

Заклади освіти, культури, фізичної культури і спорту закриті на карантин. В зв’язку з цим звертаємося до батьків, діти яких знаходяться на карантині: необхідно максимально забезпечити самоізоляцію дітей, контролювати місце перебування вашої дитини з метою недопущення скупчення дітей в одному місці, адже мета карантину – максимальна ізоляція один від одного. Навчання проводиться вчителями дистанційно, контролюйте виконання учнями завдань, що надійшли он-лайн.

Заклади охорони здоров’я переведені на посилений протиепідемічний режим та максимальну готовність до надання медичної допомоги хворим у тяжких станах. На черговій сесії районної ради прийняте рішення про зміни до районного бюджету на 2020 рік, згідно якого на заходи боротьби з коронавірусом комунальному некомерційному підприємству «Дворічанська районна лікарня» було виділено 20 тис гривень, крім того, на виконання заходів програми фінансового та матеріального забезпечення  лікарні та заходів програми розвитку сімейної медицини надані кошти субвенції за рішенням сільських рад в сумі  955 тис грн. та 299,5 тис грн. відповідно.

В районі не проводяться масові заходи. Особистий прийом громадян в установах, закладах, організаціях  на період карантину скасовано.

Шановні жителі!

Запам’ятайте, найкращий спосіб захисту – САМОІЗОЛЯЦІЯ.

Уникайте відвідування установ будь–якої форми власності та органів місцевого самоврядування, вокзалів, станцій, лікарень, магазинів  без нагальної потреби!

 

Хто на сайті

На сайті 13 гостей та користувачі відсутні