Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В умовах карантину та надзвичайної ситуації, пов’язаної з пандемією коронавірусу, важливе значення набуває  питання безпеки та захисту працівників, які займаються питаннями надання медичної допомоги, соціального захисту, життєдіяльності населення. Проблеми  жителів району вирішують управління соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), листоноші, фахівці Пенсійного фонду та центру зайнятості населення, медичні працівники первинної, вторинної та екстреної медицини, посадовці органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Їм потрібні засоби захисту.

Благодійний фонд Д.О.Шенцева надав допомогу засобами індивідуального захисту (респіратори та гумові рукавички) медичним закладам району.

Маски для індивідуального захисту вже вдруге були передані працівникам установ та організацій, що  надають послуги громадянам.

Дворічани  відчувають підтримку та допомогу свого народного депутата та висловлюють подяку Дмитру Олексійовичу Шенцеву за надану допомогу.

Хто на сайті

На сайті 11 гостей та користувачі відсутні