Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

     Дорогі земляки!

     Великдень — найдобріше та найсвітліше свято. Воно приходить до нас разом зі справжньою весною, символізуючи оновлення та відродження. В цей святковий день серця людей наповнюються радістю та любов’ю до ближніх, а в душах пробуджуються надії та сподівання на краще.

     Кожен з нас знаходить у цьому величному святі особливий зміст, звіряючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю.

     Саме ці Великодні дні об’єднують нас щирими сподіваннями на духовне оновлення та якнайшвидше повернення в Україну миру та спокою,  закінчення надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом, подолання карантину, зцілення від хвороб.

     Традиційно напередодні Великодня ми прибираємо свої домівки та подвір’я, готуємо святкові страви для родини та гостей. Однак, дуже важливо поєднати ці справи з дотриманням Божих заповідей, милосердям та любов’ю.

     А цього року нам випало випробування пандемією. Через пандемію коронавірусу в світі навіть традиції вперше за десятки років змінюються. Все для того, щоб зберегти життя і здоров’я. Нам необхідно дотримуватись нових правил перебування в умовах карантину. Тому є ряд прохань до вас, які висловлюються з метою профілактики, забезпечення безпеки для кожного.На Великдень залишитися вдома і подивитися церковну службу по телевізору, щоб не створювати небезпеку для здоров’я свого та інших громадян. В храмах проводитимуть служби, але за участю не більше 10 осіб - священика, прислужника та працівників церкви і персоналу з технічного забезпечення. Усі вони повинні бути в масках або респіраторах, крім священослужителя. Священикам пропонують освятити паски в пекарнях, заводах чи магазинах, отже, усі бажаючі зможуть купити вже освячений хліб. У нас уже з вівторка можна придбати освячені паски, випечені в «Куліничах». У разі намагань вірян відвідувати церкву, поліцейські патрулі роз»яснюватимуть необхідність виконання правил карантину. Всі присутні зобов»язані носити маски, а зовні не повинно бути черг. Не потрібно наражати себе та інших на небезпеку.

     Щиро віримо, що Великодні дзвони додадуть нам сил та енергії перебороти всі труднощі, зберегти в серцях милосердя, повагу один до одного, допоможуть зміцнити віру у перемогу життя над смертю, добра над злом.Хай світлий Великдень увійде у наші оселі, даруючи радість кожній людині, наповнить душу і серце надією.

     Христос Воскрес!  

Хто на сайті

На сайті 6 гостей та користувачі відсутні