Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

   Конкурсний комітет зазначив, що цього року зріс рівень якості підготовки проектів. Якщо торік середній бал за результатами оцінки експертів дорівнював 61, то у поточному році він складає 63,436.

   До І категорії зареєстровано 597 проєктів. Визначено 261 переможця. До ІІ категорії зареєстровано 10 спільних проєктів, розроблених в рамках співробітництва територіальних громад.  Переможцями у категорії обрано 5 проєктів. Загалом переможцями обласного конкурсу мініпроєктів-2020 визначено 266 проєктів з 607 поданих. Загальна сума реалізації складає майже 74 млн грн, для чого з обласного бюджету спрямують співфінансування у розмірі 36,4 млн грн.

   В результаті реалізації мініпроєктів у 2020 році плануються наступні заходи: благоустрій територій громад, парків, скверів; покращення матеріально-побутової бази закладів освіти, ФАПів, центрів первинної медичної допомоги, соціальної сфери; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; придбання спеціалізованої техніки; впорядкування зон відпочинку, здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на територіях громад; відновлення та облаштування сільських музеїв, збереження місцевих пам’яток архітектури.

   Голова Харківської обласної ради С.І.Чернов відзначив:«За роки існування конкурсу вдалося реалізувати 1746 мініпрєктів загальною вартістю понад 297 млн грн, співфінансування з обласного бюджету становило понад 145,5 млн грн. З року в рік кількість учасників зростає. Ми враховуємо можливості як обласного так і місцевих бюджетів. На жаль, в умовах сьогодення складно знайти співфінансування на місцях, адже, враховуючи економічний стан, ми маємо недоотримання коштів у бюджети деяких районів. Тож будемо проводити ретельний моніторинг реалізації проєктів-переможців у напрямі співфінансування зокрема».

   У Дворічанському районі переможцями визначено три мініпроєкти: «Комфортні умови - для людей "щасливого" віку» (районна організація ветеранів, мініпроєкт для територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг), підтриманий Тавільжанською сільською радою); «До математичних вершин з надійним спорядженням»  (батьківська рада Богданівської школи, підтриманий Богданівською сільською радою та ПСП «Родіна»); «Впровадження   інформаційно-комунікаційних  технологій  в  процесі  вивчення іноземних мов у Топільській  загальноосвітній  школі  І-ІІІ  ступенів» (батьківська рада Топільської школи, підтриманий Пісківською сільською радою та фермерським господарством І.П.Хавелова). Загальна сума реалізації 574,445 тис грн, з них кошти обласного бюджету 287,222 тис грн.

   Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у реалізації задуманого.

Хто на сайті

На сайті 11 гостей та користувачі відсутні