Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Я - атом, колись я був мирним,

Мене розщепили колись.

А зараз я з болем настирним

Розщеплюю душі наскрізь.

34 роки тому, о 01:23 26 квітня 1986-го, на Чорнобильській атомній електростанції сталися вибухи, які назавжди змінили життя тисяч людей.

Ми всі хочемо, щоб залишався у минулому та ніколи не повторився жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчила нас цінувати мир, спокій і процвітання. 

 На Дворічанщині пам'ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи покладанням квітів до  пам’ятного знаку загиблим  учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС вшанували голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації Ю.М.Струков, голова районної організації ветеранів, завідуючий громадською приймальнею народного депутат Д.О.Шенцева В.І.Дорошенко.

У Дворічанському районі проживає 164 особи, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, серед них ліквідатори аварії, діти, дружини померлих та переселенці з зони ЧАЕС.

На жаль, у зв'язку з карантинними обмеженнями традиційні зустріч з «чорнобильцями» і мітинг-реквієм не відбулися та було обмежено участь громадськості у заході.

У цей день вшануємо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу. Виражаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Фото газета "Дворічанський край"

 

 

Хто на сайті

На сайті 13 гостей та користувачі відсутні