Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

   Їх стає з кожним роком все менше – учасників бойових дій, тих, завдяки чиїм бойовим подвигам ми сьогодні живемо, хто відстояв свободу своєї батьківщини і звільнив світ від фашистської чуми. Ми вдячні їм за їх бойовий подвиг в роки війни,  за самовіддану працю  в післявоєнні роки, за дітей і онуків, яких виростили, за те, що і сьогодні вони  вносять свій внесок у патріотичне виховання. На Дворічанщині   проживають  учасники бойових дій в роки війни Василець Микола Данилович (Дворічна),   Пелюстка Микола Ілліч (Рідкодуб);   Гиренко Іван Прокопович (Токарівка);  Кузьменко Павло Федорович (Тавільжанка), Гусакова Віра Харлампівна (Гряниківка), Щоткін Василь Олександрович (село Тополі); Денщик Варвара Володимирівна (Вільшана), Попова Євдокія Микитівна (Богданівське), Мірошник Микола Степанович (Великий Виселок).

   Як і щороку, напередодні Дня Перемоги ми відвідуємо ветеранів, які і досі діляться фронтовими спогадами, згадують воєнні дороги і бойових побратимів. Голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації Ю.М.Струков, голова районної організації ветеранів, завідуючий громадською приймальнею народного депутата Д.О.Шенцева В.І.Дорошенко привітали ветеранів, їх рідних, побажали здоров’я, щасливого довголіття, з вдячністю передали продуктові набори від громади та від народного депутата. Сільські голови та керівники місцевих сільгосппідприємств також відвідують ветеранів та дякують за їх мужність, відвагу, любов до Батьківщини.

   У селі Тополі  керівники району разом з Кам’янським сільським головою С.В.Юр’євим поклали вінок до пам’ятника загиблим у роки війни на знак пошани і пам’яті. Квіти і вінки  покладають  у всіх населених пунктах району до пам’ятників, могил, меморіальних плит. Ми шануємо живих ветеранів війни і тилу, дітей війни; пам’ятаємо про тих, кого немає разом з нами.

 

 

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні