Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

   На Харківщині проводиться другий етап Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», який створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом надання мінігрантів для покращення медичних послуг.  Реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом. Проект втілюється Харківською обласною радою у партнерстві з ГО «Агенція Змін «Перспектива», ГС «Українсько – Німецька Медична Асоціація» та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

   Комунальне некомерційне підприємство Центр перинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району стало одним з переможців конкурсу з проєктом «Створення умов для надання доступних медичних послуг шляхом проведення якісних лабораторних досліджень за допомогою сучасного обладнання». Сума гранту складає майже 300 тис грн

   На комунальне некомерційне підприємство Центр первинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району покладена найважливіша  функція - це відновлення та збереження здоров’я населення громади, профілактика розвитку захворювань. Медична реформа спонукає до модернізації, змушує поліпшувати якість медичних послуг в Дворічанському районі. Одним із найважливіших аспектів поліпшення якості та доступності медичної допомоги в громаді, попередження захворюваності та ефективного лікування в подальшому є проведення лабораторно-діагностичних досліджень згідно із сучасними міжнародними стандартами. А для цього потрібна новітня апаратура, яка представлена в сучасній медицині, зокрема, аналізаторами: сечі, біохімічними, гематологічними. І для цього ми підготували цей проект, який передбачає  закупівлю гематологічного та біохімічного аналізаторів для проведення розгорнутого клінічного аналізу крові з лейкоцитарною формулою та визначення біохімічних показників крові та сечі з гарантовано точними результатами. До того ж для мешканців району це значно зручніше, доступніше, вигідніше, бо найважливіший перелік лабораторних досліджень людина може зробити одразу й на місці. Такий підхід дає змогу надавати медичні послуги більш високої якості і відповідати потребам людей. Реалізація проєкту почнеться з 1 червня поточного року та триватиме до 1 грудня 2020 року. З метою вчасного діагностування захворювань, ефективності лікування та доступності медичних послуг люди поспішають узаконити з нами стосунки, щоб обслуговуватися саме в наших амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. І це зобов’язує працювати краще. 

Хто на сайті

На сайті 9 гостей та користувачі відсутні