Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

23 липня 2020 року в газеті «Дворічанський край» було опубліковано повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, діяльності ТОВ «Петроіванівський крейдовий кар’єр».

Дана публікація викликала хвилювання громади району, щодо можливого погіршення стану автомобільних доріг, які  можуть бути зруйновані великовантажними автомобілями; способу видобування крейди, який у звіті  точно не вказаний, вплив виробництва на  басейн річки Нижня Дворічна та стан прибережної смуги, водоохоронної зони; житлові  будинки, в  яких  проживають мешканці  Петро-Іванівської  сільської  ради;  знищення червонокнижних рослин, які  ростуть на  схилах  та  тварин (байбак).

В січні цього року таке питання вже розглядалося. Громада Петро-Іванівської сільської ради висловила своє занепокоєння вищезазначеними питаннями. На сесії сільської ради рішенням Петро-Іванівської сільської ради від 07 лютого 2020 року № 74-VІІ (ХХХХ  сесія VІІ скликання) було схвалене звернення до Міністерства енергетики та захисту довкілля України щодо забезпечення основних принципів охорони навколишнього природного середовища та екологічних прав громадян, яке було направлене за належністю. Це звернення було підтримане на зборах активу Дворічанського району від  10 лютого 2020 року.

Опираючись на думку громади, Дворічанська районна рада надіслала до Відділу оцінки впливу на довкілля Міністерства енергетики та захисту довкілля України зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає  включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.  Сподіваємося, що  думка жителів буде врахована.

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні