Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

     14 серпня відбулося пленарне засідання ХХХУІІІ сесії районної ради, якому передувало засідання комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, де за участі керівників бюджетних установ розглянули  проекти рішень з бюджетних питань.

     Перед початком роботи голова районної ради Г.Г.Турбаба повідомила депутатів та присутніх про отриману відповідь із  державної регуляторної служи  щодо удосконалення проектів регуляторних актів, які направлялись за рішенням, прийнятим на  попередній сесії. Також інформувала про те, що опираючись на думку громади, Дворічанська районна рада надіслала до Відділу оцінки впливу на довкілля Міністерства енергетики та захисту довкілля України зауваження і пропозиції до планованої діяльності ТОВ «Петроіванівський крейдовий кар»єр».

     Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя цього року, внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік, що полягають у виділенні коштів на виплату заробітної плати  стаціонарному відділенню районної лікарні та територіальному центру соціального обслуговування;  виконання заходів, пов»язаних з роботою закладів освіти і охорони здоров»я в умовах карантину; виконання заходів районних програм; зарахуванню коштів, переданих до районного бюджету  сільськими радами на виконання заходів галузевих програм; змін до кошторисів бюджетних установ.

     Були затверджені тарифи на надання медичних послуг комунальним некомерційним підприємством «Дворічанська районна лікарня». Також  було вирішено надати згоду на прийняття до спільної власності громади району шкільного автобуса, на який виділяли кошти з районного бюджету як співфінансування.

     На клопотання Вільшанської сільської ради  районна рада затвердила проєкти землеустрою щодо встановлення меж сіл Вільшана та Першотравневе.

     По закінченню розгляду питань голова районної ради Г.Г.Турбаба  довела до відома сільських голів та керівників установ інформацію щодо забезпечення посилення заходів безпеки, охорони громадського порядку, дотримання карантинних  заходів напередодні та під час відзначення державних свят у серпні, релігійних свят, проведення інших масових заходів. Також голова районної ради інформувала про прийняті законодавчі акти щодо адміністративно-територіального устрою та проведення місцевих виборів.

Фото газета "Дворічанський край"

 

Хто на сайті

На сайті 6 гостей та користувачі відсутні