Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Діти – наше майбутнє, майбутнє району  та країни. Підтримка здібних учнів, талановитих дітей, активних юних громадян, їхня правильна мотивація розвиває у них нові таланти. Кожна дитина може стати успішною в житті, досягти значного успіху, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу.

Народний депутат України Дмитро Олексійович Шенцев започаткував цього навчального року  відзначення обдарованих дітей іменною стипендією.

За значні успіхи у навчанні, науковій, творчій, спортивній і громадській діяльності  у ІІ семестрі 2019/2020 навчального року 9 школярів Дворічанського району  були удостоєні  стипендії, серед них четверо – випускники, які роблять перші кроки у доросле самостійне життя.

28 серпня ці учні, їх батьки, директори шкіл та вчителі взяли участь у заході із вручення іменної стипендії народного депутата. З вступним словом до присутніх звернулися голова районної ради Галина Турбаба та начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Коваль. Вони привітали стипендіатів, подякували їх вчителям та батькам за підтримку, побажали  подальших успіхів.

Депутат Харівської обласної ради Леонід Заярний  передав  Першиній Софії, Погуляй Катерині, Гладкій Яні, Омельчуку Дмитру стипендію та сертифікати,  вручив квіти та солодощі. Вітаючи стипендіатів, він зазначив, що стипендія  для них – це перші зароблені своїми знаннями та успіхами кошти, які  стануть першою підтримкою у самостійному житті.

        Кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. І, як впевнений Д.О.Шенцев,  найбільш правильні інвестиції - це інвестиції в обдарованих дітей, бо таким чином робиться внесок у гідне майбутнє нашої країни.

Хто на сайті

На сайті 13 гостей та користувачі відсутні