Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Навчальний рік на Дворічанщини починається  із серпневої педагогічної конференції, на якій підводяться підсумки роботи у минулому навчальному році та  ставляться завдання на новий навчальний рік. Цього року умови адаптивного карантину внесли корективи у формат проведення  освітянського форуму: не було зібрання всіх  педагогів, зібралися лише керівники закладів освіти, представники профспілкових організацій та  вчителі-лауреати,  селищний та сільські голови.  Конференція розпочалася з вітальних слів керівників району. Голова районної ради Галина Турбаба привітала  з початком навчального року, подякувала керівників освітянських закладів за організацію педагогічних, батьківських колективів, залучення місцевих рад та спонсорів до підготовки закладів до роботи в новому навчальному році. Говорячи про роботу в умовах реформування галузі та викликів, таких як пандемія коронавірусу,  Голова районної ради підкреслила важливість спілкування всіх учасників  навчального процесу, поєднання  новаторства  та досвіду, який  накопичувався протягом багатьох років. Було відзначено, що вчителі мають  успіхи, як свої професійні, так і досягнення своїх вихованців.

            Грамотами районної ради та районної державної адміністрації за вагомий вклад у поліпшення матеріально-технічного стану та кращу підготовку закладу до нового 2020/2021 навчального року були нагороджені:

серед закладів загальної середньої освіти

Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради Харківської області (директор С.А.Золочевська);

Топільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області (директор О.О.Базарний);

Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області (директор Н.Г.Бердник );

серед закладів дошкільної освіти

Богданівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Сонечко» Богданівської сільської ради Дворічанського району Харківської області (завідувач Л.М.Халіна);

Топільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Топольок» Пісківської сільської ради Дворічанського району Харківської області (завідувач І.І.Строєва);

Вільшанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  «Дзвіночок» Вільшанської сільської ради Дворічанського району Харківської області (завідувач Н.Т.Голубенко);

серед закладів позашкільної освіти

Дворічанський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Юність» Дворічанської районної ради Харківської області (директор С.І.Анопко).

Як вже стало традиційним, разом з грамотами заклади отримали сертифікати на подарунки (фліпчарти для шкіл, пилососи для дитсадків, спортивний інвентар для ДЮКФП) від Благодійного фонду народного депутата України Д.О.Шенцева, які вручив депутат Харківської обласної ради Леонід Заярний.

Цього року ці заклади також отримали подарунки від громадської організації «Єдина країна – це Україна».

Подяки районної ради та районної державної адміністрації  були вручені вчителям за досягнення успіхів у  професійній діяльності, пов’язаній  з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти.

З доповіддю, де була проаналізована робота, висвітлені досягнення та проблеми, визначені цілі, пріоритети та завдання,  виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Коваль.

Теплі слова вдячності за багаторічну сумлінну роботу прозвучали для вчителів, які досягли пенсійного віку. Вони отримали відзнаки відділу освіти, молоді та спорту, квіти та оплески від присутніх.

  Кажуть, що  людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І такий плідний, родючий, благодатний ґрунт має бут створений освітянами. Хай  новий навчальний рік буде успішним.

 

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні