Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

1 вересня, в усіх школах Дворічанського району, як і в усій країні, відзначили День знань. Традиційно, в цей день проходили святкові лінійки, але в умовах пандемії коронавірусу, адаптивного карантину  формат довелося змінити. Новий навчальний рік розпочався з певними особливостями, зважаючи на епідемічну ситуацію. В школах знайшли альтернативу традиційним лінійкам, замінюючи їх іншими заходами, новими формами проведення. Всі учні  зустрілися з своїми вчителями, побували у підготовлених до нового навчального року класах, ознайомилися з новими правилами гігієни та захисту від коронавірусу. Особливо привітали першокласників та випускників, проводячи лінійки на свіжому повітрі. У школах побували представники батьківського активу, сільські голови.

На таку лінійку до Дворічанського ліцею завітали голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації Ю.М.Струков, які  привітали школярів з Днем знань,  побажали  гарних оцінок, плідного навчання, міцної дружби, взаєморозуміння з учителями та підтримки батьків. Г.Г.Турбаба нагадала про успіхи учнів у минулому навчальному році та вручила іменну стипендію народного депутата України Д.О.Шенцева  за значні успіхи у навчанні, науковій, творчій, спортивній та громадській діяльності учням 11 класу Ользі Плачинті, Альоні Домніній, Вікторії Шовгені. Випускники мають у ліцеї надійну зміну:  іменну стипендію також було вручено учениці 10 класу Анастасії Лимар та учню 8 класу  Михайлові Ткаченку. Разом із стипендією учні отримали сертифікати, які засвідчують їх успіхи та солодощі від Благодійного фонду Д.О.Шенцева.

Привітала школярів директор школи Світлана Анатоліївна Золочевська.Першокласники та випускники виступили з музичними вітаннями. Пролунав символічний перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року. Сподіваємося, що він буде успішним, цікавим.

Фото газета "Дворічанський край"

 

 

Хто на сайті

На сайті 7 гостей та користувачі відсутні