Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Пройшли п’ять років роботи депутатського корпусу  районної, селищної та 13 сільських рад VІІ скликання. За час роботи вчасно затверджувалися  місцеві бюджети, звіти про їх виконання, вносилися необхідні зміни, які давали змогу працювати  бюджетним установам. Ті питання, які стосуються соціального захисту громадян, надання правової допомоги,  підтримки комунальних закладів, вирішувалися через затверджені районною радою галузеві програми. Їх фінансування здійснюється спільно, всіма місцевими бюджетами. Ми вдячні депутатам сільських рад, які виділяють кошти цільової субвенції на виконання заходів більш ніж двох десятків таких програм. До речі, існування стаціонарного відділення районної лікарні, починаючи з другого кварталу цього року, стало можливим лише завдяки внесенню змін до цільової програми та виділенню коштів з місцевих бюджетів, завдяки чому районна лікарня  працює, як і раніше.

Для того, щоб залучити додаткові кошти до бюджету та втілити в життя конкретні плани  громади району беруть участь у різних конкурсах і програмах. Так, беручи участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку громад «Разом в майбутнє» за 5 років маємо 47 проєктів переможців, додатково отримано  більше 3 млн грн. з обласного бюджету. Реалізуються проекти міжнародного співробітництва: по ремонту приміщення Центру первинної медико-санітарної допомоги; по зміцненню матеріальної бази територіального центру соціального обслуговування, ; по безпеці в громадах та інші. 

Працюючи в умовах реформування різних галузей, ми намагалися виважено підходити до  формування, оптимізації мережі закладів соціально-культурної сфери. На жаль, демографічна ситуація, відсутність нових робочих місць, нормативи по кількості населення, учнів, пацієнтів для утримання  закладу  не дозволяють бути оптимістами і надалі. Та все ж маємо надію, що наявна мережа буде приведена у відповідність до вимог чинного законодавства і збережена.

В районі працює національний природний парк «Дворічанський», розробляючи туристичні стежки, Центр дитячої та юнацької творчості  працює над збереженням історичної спадщини і вшануванням пам’яті видатного земляка І.І.Мечникова,  в Токарівці працює «Село майстрів», місцеві краєзнавці з села Мечникове зацікавлюють екологічно чистою природою, залишками родинного маєтку Мечникових, з’являються ентузіасти, готові використовувати екологічний потенціал нашої місцевості. Але, на жаль, немає центру, який би координував всю цю роботу. Вважаємо, що за цією сферою майбутнє Дворічанщини, яка може привабити людей та інвестиції розвитком сільського зеленого туризму.

Ми працювали послідовно, маючи взаєморозуміння та підтримку місцевих рад, народного депутата України Д.О.Шенцева, депутата Харківської обласної ради Л.А.Заярного. До останнього часу знаходили спільну мову з органами виконавчої влади. Відчуваємо взаємну підтримку громадських організацій, таких як  районна Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), районна організація ветеранів, Фонд сільських громад Дворічанщини. Сподіваємося на активізацію молодіжної громадської організації.

На територіях сільських рад є взаємодія  ради з базовими сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами. Працюючи на землі, вони надають підтримку соціальній сфері, і так має бути завжди.

Активно у раді працювали голови постійних комісій Акулов В.В., Хавелов І.П., Рибалка О.І., Саранді Н.М., Концевич О.А. Відзначаються ініціативністю та відповідальним ставленням до обов»язків депутати Базарна О.А., Кулик М.В., Лебединський Ю.В., Дорошенко В.І., Остапенко О.М., Терехова Н.І., Стоянов Д.М., Василець В.А. Є небайдужі депутати в кожній сільській раді. Сільські голови та секретарі сільських рад, виконуючи  власні різноманітні повноваження, працюють над забезпеченням державних повноважень, які часто  передаються без фінансового підкріплення. Здається правильним утворення старостинських округів на всіх територіях, де зараз є сільські ради.

Районна рада прийняла 720 рішень, які  оперативно оприлюднюються на сайті районної ради. Шановні земляки! Для отриманням офіційної інформації про ті питання, які розглядаються радою, звертайтеся до офіційних джерел інформації. Не робіть висновки про роботу  з чуток, які розповсюджуються на підставі власних поглядів.

25 жовтня відбудуться місцеві вибори. Запрошуємо всіх прийти на виборчі дільниці, дотримуючись карантинних вимог, правил безпечного перебування, не наражаючи себе та інших на небезпеку. Але зробіть свій вибір. Вибираємо нові ради, на новій територіальній основі. Підтримайте ту партію, якій ви симпатизуєте і  довіряєте. Виберіть свого кандидата, який представляє саме цю партію, щоб ваш голос був врахований. Нам необхідно обрати  дієву раду, представлену як  депутатами з життєвим і трудовим досвідом, так і молоддю з новими ідеями, з представниками різних сфер діяльності і галузей, щоб можна було  опиратися на професійні знання,  з представниками всіх територій, щоб можна було враховувати думку їх жителів.

Висловлюємо вдячність  всім депутатам району, головам та посадовцям місцевих рад за роботу у цій каденції. Бажаємо всім успіхів, розвитку, вірного вибору.

 

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні