Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Голова районної ради Г.Г.Турбаба взяла участь у Загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які пройшли під головуванням С.І.Чернова, голови Харківської обласної ради, Президента Асоціації. Захід відбувся у приміщені Дергачівського районного будинку культури.

«Каденція місцевих рад, що минає, прийшлася на часи змін. Але в регіоні нам вдалося зробити багато. За п'ять років усі члени Асоціації, в якій майже на 100% представлене місцеве самоврядування області, прийняли низку важливих рішень, підготовка кожного з яких була колегіальною, за участі усіх представників місцевих рад. Ми ставили за мету зробити корисне для області, кожного району та всіх громад. При цьому, ніколи не стояли осторонь процесів, що відбувалися на рівні держави, доводили свою точку зору до Києва й робили все, щоб її там почули. Не кожного разу з нами погоджувалися, але ми маємо послідовну та принципіальну позицію. У багатьох законодавчих актах та нормативних документах є наш внесок, відображення нашої точки зору», - підкреслив Сергій Чернов. Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області уважно стежить за усіма напрямками життєдіяльності регіону. За період каденції відбулося 24 зібрання Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, прийнято майже 140 рішень.

«Асоціація має потужний кадровий склад. Керівники громад або голови районних рад – отримали належну освіту та підготовку, мають багату практику та досвід в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади. Тому наша команда працювала дуже ефективно. Майже немає такої громади, яка б не брала участь у обласному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє» й завдяки цьому не зробила для своїх мешканців щось корисне», - зауважив Сергій Чернов.

Президент Асоціації також наголосив, що представники Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області завжди випробували нові форми та можливості розвитку.

Також голова Харківської обласної ради Сергій Чернов подякував членам Асоціації за сприяння у створенні під егідою Асоціації єдиного в Україні унікального Музею місцевого самоврядування.

На зборах розглянули наступні питання: реорганізація місцевих рад в умовах децентралізації влади; особливості роботи об’єктів соціального захисту населення в умовах реформи територіальної організації влади, застосування виборчого законодавства України; внесення змін до Статуту Асоціації. Також учасників зборів було проінформовано про прийняті обласною радою рішення «Про запровадження регіонального конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» та зміну формату проведення обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Підсумки діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області у заключному слові підвів Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Фото Харківської обласної ради

 

Хто на сайті

На сайті 5 гостей та користувачі відсутні