Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Все більше уваги останнім часом приділяється на Харківщині масовому спорту серед населення. Підтвердженням тому є проведення обласної Спартакіади з масового спорту серед районів області та міст обласного значення Харківської області, Положення якої затверджено рішенням обласної ради у 2014 році. Згідно плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів Харківського обласного центру «Спорт для всіх», минулих вихідних було проведено третій етап цьогорічної Спартакіади. На мальовничих берегах тихої водойми у селищі Солоницівка Дергачівського району, відбулися привабливі для любителів активного відпочинку змагання зі спортивної риболовлі. Нагадаю, першим етапом у рамках Спартакіади були сімейні старти «Тато, мама, я – спортивна сім’я», де вдало виступила родина Лиманських, посівши друге місце, а у другому виді програми честь району гідно відстояли представники силових видів спорту В. Ткаченко і О. Федяй, показавши гідні результати у змаганнях «Козацькі розваги». Рибалити від нашого району відправилися знані любителі посидіти з вудкою – Петро Медяник і Олександр Кучеренко.

         Дергачівщина зустріла нашу делегацію проливним літнім дощем, але вміло приготовлена господарями смачна польова каша і злиття з природою у очікуванні улову, нівелювали сирість і похмурість у природі та додали гарного настрою. Зазвичай, на таких змаганнях, всі організаційні питання – нарада представників, реєстрація, жеребкування тощо, відбуваються звечора, а вже з раннього ранку спортсмени-рибалки займають свої номера на березі водойми, загодовують рибу і починають лов. Час на змагання – чотири години.  Ажіотажу змаганням додає той факт, що до останнього часу рибалки не знають, де саме буде знаходитися їх номер на березі, тому упередити ситуацію і завчасно підгодувати рибу, не вдається. І тільки раннім ранком, після сирени суддів, команди рушають до водойми, готують снасті і починають вудити рибу. А вже по закінченні часу судді рахують кількість хвостів, спійманих за відведений час, а потім додають бали за впійману вагу у співвідношенні 1:100.

         Новий день віщував гарну погоду. Рівно о п’ятій ранку, п’ятнадцять команд рибалок з різних куточків області закинули наживку і приступили до змагань. Маститі спортсмени-рибаки, аматори лову риби і просто любителі активного відпочинку розмістилися біля водойми, а спортивна складова додавала інтересу і цікавості. Десь понад берегом чути було тихий гомін, плюскання води і перші радісні новини від учасників змагань. Клювало, як то кажуть. Але, не дуже, кажучи відверто. І тоді, спортсмени-рибалки, перелаштували основні арсенали риболовецьких знарядь на лов верховодки і почали наганяти кількісну справу. Кожен із рибалок, згідно умов, проводив лов риби двома вудками, але дехто, знехтувавши довгі очікування крупного улову, тренував м’язи і пильність у вилові себеля, краснопера, плотви, окунів… І все це на одну вудку, тоді коли інша очікувала справжнього кльову…

         Чотири години минулося дуже швидко. Настав час зважування і підрахунку упійманих рибних трофеїв. Наша команда показала непоганий результат, завдяки вмінню налаштуватися на спортивну боротьбу, перебудувати такелаж згідно з умовами водойми і клювання. Суддівські підрахунки зафіксували в арсеналі нашої команди сто і одну рибину різних розмірів та назв, що дало у сумі вагу у два кілограми вісімсот грамів. Саме такий улов, а це 129 очок, вивів нашу пару рибаків на третє загальнокомандне місце. До другої позиції Краснокутського району нам не вистачило лише п’ять очок (134), а переможці – команда Шевченківського району, набрала у залік 141 очко.

         Переможців та призерів змагань зі спортивної рибалки у рамках Спартакіади області нагороджено відповідними спортивними призами, медалями і дипломами відповідних ступенів. Окремі рибалки отримали індивідуальні спортивні призи за найважчу упійману рибину, а також за найбільшу кількість упійманих хвостів. Завершувалися змагання веселим обговоренням перипетій спортивної боротьби, черговим переказом рибальських байок та анекдотів, веселим сміхом та підбадьорюючими висловами. Бажаючі готували смачну юшку і святкували перемогу, поєднану із активним відпочинком. В доброму гуморі команди роз’їзджалися по домівках. Наші земляки-рибалки внесли гарний очковий внесок у підсумковий залік Спартакіади області, де наша команда перебуває в числі кращих.

В. Каща.

Фото із мережі Фейсбук «Тільки факти. Добрі вісті».

 

 

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні