Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Балаклійщина відома своїми спортивними традиціями і широкими волейбольними зв’язками в Харківській області і за її межами. Черговим підтвердженням цього факту став турнір з пляжного волейболу  серед чоловічих та жіночих команд «BALAKLIYA OPEN CUP 2017», який відбувся 15 липня 2017 року на двох піщаних кортах розташованих біля спортивного комплексу “ВИМПЕЛ”, що в центрі міста Балаклія.

Урочисте відкриття турніру проходило за участі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, голови районної ради Олександра Літвінова та Оксани Супрун, - помічника депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького. Саме завдяки їх підтримки було ініційовано та проведено це спортивне свято. Організатори висловили сподівання, що турнір стане традиційним і побажали спортсменам доброго настрою, успішних змагань та перемоги кращім.

Ці змагання сміливо можуть претендувати на звання “неофіційної першості області”, оскільки для участі в цьому регіональному турнірі організатори запросили збірні, які постійно підіймаються на п’єдестал обласної спартакіади з пляжного волейболу в першій та другій групах – це представники Балаклійського, Барвінківського, Близнюківського, Шевченківського районів, колективи з міст Ізюм, Первомайський та Куп’янськ.

Окреме запрошення отримали і волейболісти пляжники Дворічанського району які, враховуючи їх виступи на спартакіаді та інших регіональних турнірах, розглядались організаторами як головні фаворити і були обмежені в кількості команд – по одній в кожній категорії. Завдяки підтримки голови федерації волейболу Дворічанського району Шишкунова Олега Федоровича  наш район на цьому спортивному форумі представляли переможці цьогорічної обласної спартакіади серед жінок - Анастасія Медяник та Юлія Демченко, та срібний призер цієї спартакіади серед чоловіків Максим Сєрік, пару якому склав досвідчений турнірний “боєць” Володимир Василець.

Після захоплюючих турнірних баталій перемогу серед жінок святкували місцеві пляжниці - збірна Балаклійського району.

Дворічаники чудово зіграли весь турнір і поступились переможцям всього один м’яч у фінальній грі (жінки грали за схемою - з однієї партії, зі “стелею” в рахунку – 21 очко). Срібні нагороди турніру в Балаклеї доповнили  нашим дівчатам комплект золотих нагород цьогорічної спартакіаді Харківської області в їх скарбничці спортивних досягнень. Замкнули трійку призерів волейболістки з Близнюківського району.

А головною подією змагань став чоловічий фінал. Дворічанський дует Максим Сєрік та Володимир Василець впевнено переграли ізюмських волейболістів і стали переможцями цих змагань. Як потім відмітили організатори, на цих змаганнях у чоловіків не було рівних суперників команді Дворічанського району. Третю сходинку на чоловічому п’єдесталі посіли пляжники з міста Первомайськ.

Під час урочистої церемонії нагородження, яку провели начальник відділу у справах молоді та спорту Балаклійської РДА Сергій Кунденко та директор КП БРР «Балаклійський дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» Ростислав Кравчук, переможцям та призерам турніру були вручені грамоти, пам’ятні статуетки, медалі та вимпели, а також грошові премії від Благодійного Фонду «Даруй Добро».

В.Домнін

Фото А. Медяник

 

Хто на сайті

На сайті 12 гостей та користувачі відсутні