Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

15 липня 2017 на піщаних кортах центрального пляжу міста Куп’янськ, відбувся відкритий п’ятий регіональний турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд ветеранів спорту (90+). За цьогорічною схемою змагань до участі запрошувались команди, гравці в яких не повинні бути молодші сорока років, а сумарний вік в парі повинен складати не менше дев’яносто років.

До участі в турнірі подали заявки шість волейбольних дуетів. До команд, що представляли Куп’янську школу волейболу, приєднались прихильники кольорового м’яча з Дворічанського та Велико-Бурлуцького районів. Жеребкуванням учасників було розділено на дві підгрупи, кращі дуети з яких виходили до стадії півфіналів.

Наш район на цьому турнірі представляла команда “Ветеран” (Володими Домнін \ Микола Карпович). Чотири попередні сезони саме дворічанські спортсмени домінували на місцевих кортах і посідали почесну першу сходинку цих змагань. В світі спорту всім відома істина, що “… важко здобути титул, - та ще важче його захистити!”. Тому і стартували дворічани проти минулорічного срібного призеру команди “Освіта” (В.Шестопалов \ Р.Зоренко) з Великого Бурлука  максимально зібрано. За мінімальної переваги “Ветеран” записавши перший сет на свою користь. А в другому Микола Карпович підтвердив свій неофіційний волейбольний статус “грози бурлучан” зробивши шість ейсів на подачах. Отримавши таку значну перевагу “Ветеран” впевнено довів гру до двохсетової перемоги.

Також двохсетова перемога в наступній грі над куп’янським колективом “Дует” (С.Костюченко \ В.Холодков) виводить дворічан в стадію півфіналів з першого місця в групі. Дригим півфіналістом стають куп’янчани, які тільки на  тай-бреку змогли здолати супротив бурлучан.

Півфінали розпочались одночасно і обидва закінчились перемогами в двох сетах. “Ветеран” здолав куп’янську команду “Контакт” (Ю.Беркаш \ А.Андрющенко), а “Дует” впевнено переграв родинний дует “Здоров’я” (брати Ігор та Андрій Риндіни) з селища Ківшарівка.

В “малому фіналі” за бронзові нагороди сильнішими виявились ківшарвські волейболісти.

А в головному фіналі турніру хазяї майданчику - “Дует” реваншувались за поразку на груповій стадії проти дворічанської команди “Ветеран” і стали переможцями цих змагань.

Пяте та шосте місце розділили пляжники з Великого Бурлука, дуети “Зоря” (А.Віцота \ В.Голуб) та “Освіта”.

На церемонії нагородження було відмічено – що ні “каверзи” погоди, ні поважний вік учасників зовсім не впливають на їх бажання змагатись на піщаних кортах. Якщо на повну віддаєшся улюбленому виду спорту, якщо є велике бажання зустрічатися, спілкуватися та мірятися силами, -  то ніякі кілометри цьому не завадять. Під гучні оплески учасників, гравці “Дует” були нагороджені кубками, а всі призери медалями та грамотами управління культури, молоді та спорту міста Куп’янськ.

А по завершенні пляжних двобоїв на всіх учасників, суддівську колегію та глядачів чекала смачна шурпа та тривале приємне спілкування за гостинним столом на березі мальовничого Оскола.

В.Домнін

Фото Ю.Фесілов

Хто на сайті

На сайті 9 гостей та користувачі відсутні