Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Голова районної ради Г.Г.Турбаба взяла участь у чергових зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які  відбулися 2 серпня  у  Старосалтівській об’єднаній територіальній громаді Вовчанського району під головуванням С.І.Чернова, президента Асоціації, голови обласної ради і були спрямовані на поглиблення співробітництва, запозичення позитивного досвіду об’єднання громад.

Учасники зборів розглянули ряд актуальних питань місцевого самоврядування, співробітництва та об’єднання громад, а також, успішні практики місцевого розвитку від колег із Львівщини. Учасники спілкувалися з керівництвом обласної державної адміністрації, Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління  Державної фіскальної служби України в Харківській області, АК «Харківобленерго» та ПАТ «Харківгаз».

Представників місцевих рад Харківського регіону поінформували  про особливості реалізації Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Присутні на засіданні висловили пропозиції підготувати звернення до центральних органів влади з тим, щоб перенести строки запровадження закону та вдосконалення механізму його дії. Оскільки на сьогодні досі немає нормативно-правової бази для коректної реалізації закону. За результатами обговорення на зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». голова обласної ради С.І.Чернов зареєстрував відповідний проект рішення Харківської обласної ради

Крім того, було обговорено попередні результати діяльності робочої групи з питань формування госпітальних округів, про які інформував О.В.Галацан, радник заступника голови обласної державної адміністрації, який наголосив, що мережа районних лікарень скорочуватись не буде, напрацьовано власну оптимальну модель, яка дозволить зберегти існуючу мережу і виконати головну вимогу реформи, яка полягає у поліпшенні медичного обслуговування та виконанні  завдання – вдосконалити лікарні: поліпшити обладнання та устаткування, зміцнити кадровий потенціал, а спеціально створена обласна робоча група пропонуватиме формування семи госпітальних округів на Харківщині. Також обговорили  хід реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

 

 

   

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні