Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

4 серпня голова районної ради Г.Г.Турбаба, селищий, сільські голови, секретарі місцевих рад та представники громад взяли участь у семінарі на тему: «Робота параюристів в сільській місцевості», який проводився  Дворічанським Офісом Мережі, «Фондом сільських громад Дворічанщини» в рамках реалізації Проекту «Розвиток Дворічанського Офісу Мережі, розширення географії його впливу» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Місцеві громади району зацікавлені в цій роботі, адже за відсутності  спеціалістів-юристів громадяни можуть навчитися захищати свої права, спілкуватися з державними та судовими органами у відповідності до законодавства, допомагати іншим громадянам у випадку порушення їх прав. Параюристи близькі до проблем громади, вони шукають конкретні законні шляхи їх вирішення. Саме тому  посадовці місцевих рад  і проходять тренінги з цих питань, бо  можуть успішно використовувати набуті знання у повсякденній роботі з  громадянами. В Дворічанському районі сформована мережа параюристів з 30 осіб, переважна більшість яких – посадовці місцевого самоврядування.

Учасники семінару вислухали цікаві презентації  тренера Мережі Правового Розвитку В.С.Бабики, голови громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» Л.М.Ковтун. Посадовці  висловили своє ставлення до проблеми та поділилися досвідом.

Хто на сайті

На сайті 13 гостей та користувачі відсутні