Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Що не кажіть, а привабливий все ж вид спорту футбол. І захоплюючий. І підтвердженням тому став матч одинадцятого туру чемпіонату області з футболу серед команд групи «А», в якому дворічани на «Колосі» приймали одноклубників із Люботина. Нищівна поразка на старті чемпіонату і провальна кінцівка матчу попереднього туру аж ніяк не відобразилися на настрої футболістів місцевої команди. Перед власними вболівальниками хлопці постали зарядженими на боротьбу, повними рішучості і сил аби дати відсіч іменитим суперникам, ще раз довести боєздатність самобутнього колективу, спроможного вирішувати набагато складніші турнірні задачі. І попри невдачі у окремих матчах, ще і ще раз переконати всю футбольну спільноту у тому, що команда в Дворічні є і футбол у нас жив, живе і буде жити.

         Значно омолоджена команда господарів приймала суперника, у складі якого виступають переважно досвідчені харківські виконавці, що пройшли непогану школу у національному футболі. Гра, попри спекотну погоду, розпочалася жваво, із взаємних атак. Шоста хвилина гри стала вдалою в атаці для команди гостей, коли після дальнього «пострілу» м’яч зрикошетив у бік наших воріт і прудкий нападник гостей виявився першим на добиванні. Але пропущений м’яч не вибив з колії нашу команду. В наступні п’ятнадцять хвилин дворічани повели небезпечні атаки на ворота опонентів. Лише наш нападник С. Старіков міг тричі вражати ворота суперників, та не склалося у завершальній фазі. Натомість гості, відбивши штурм власних воріт, відповіли контрвипадом і скористалися прикрим падінням нашого захисника, без перешкод забивши вдруге під завісу тайму.

         Друга половина матчу пройшла у цікавій боротьбі. Гра не збавляла обертів, обидві команди приділяли багато часу побудові атакувальних дій і наші футболісти знову мали шанси аби забити і не раз. Та в цьому, мабуть, і позначається клас висококваліфікованих гравців, які можуть викроїти максимум із ситуації і використати саму мінімальну нагоду для взяття воріт. Не забиваєш ти – забивають тобі. Гості сповна скористалися старим футбольним правилом. Третій м’яч у ворота нашої команди влетів після догравання і шаленого удару в кут воріт за двадцять хвилин до завершення матчу. Наші хлопці не зупинилися і продовжували шукати шляхи до воріт суперників. Молоді резервісти дворічанської команди виділялися активністю в побудовах атак, але нестача досвіду чітко проглядалася у їх діях. Та головне, щоб горіли очі і було бажання, а ще самовіддача. Віддамо належне молоді і не будемо суворо судити за пропущений четвертий м’яч. Не дивлячись на поразку, гра нашої команди заслуговувала на аплодисменти. Виявляється, поразки теж бувають різні. Головне, щоб не було байдужості.

         Так що, футбол на Дворічанщині гортає свої сторінки. І нехай він не завжди переможний, але ж, назвіть мені, будь ласка, команду, яка за останні шість сезонів чотири рази підіймалася на п’єдестал пошани. І дарма, що у першій лізі, куємо метал, як то кажуть, з того наявного що є. Такі реалії – і фінансові, і кадрові. Тож треба дивитися правді у вічі. І всім злостивцям хочу сказати, що не помиляється лише той, хто нічого не робить. І у футболі так – без поразок не існує перемог. Це не виправдання, повірте. Ви, ті хто відвертається від команди і говорить, що це лише моя приватна справа, краще подбайте про добробут своїх земляків, про здоров’я підростаючого покоління, про майбутнє нашої Дворічанщини, про своїх дітей та внуків, про односельців, на чиїй землі працюєте і від якої отримуєте надбання і прибутки. Допоможіть їм займатися улюбленою і прогресивною справою, підтримайте здоровий спосіб життя. А говорити можна потім і зважувати всі «за» і «проти». А поки що команда живе і грає. Живе, щоправда, своїм життям і мало кому є до неї справа. На жаль… Але футбол у районі і його головна команда повинні зберегти своє неповторне власне обличчя і продовжувати славні традиції минулого. Бо команда, наголошую, районна, а не приватна, і відстоює честь району серед кращих команд області. Отже і справа розвитку футболу в районі повинна бути спільною, загальною, а не приватною і особистою.

         І всім раджу брати приклад з наших відданих вболівальників, з тих людей, які завжди радо підтримують команду – і в перемогах, і в поразках. І коли навіть після програного матчу на адресу команди з трибун линуть оплески і схвальні вигуки, повірте – це надихає і підстьобує. Така підтримка вкрай необхідна і зараз я вам не назву стадіону, де б так підтримували свої команди у разі перемог, а у нас підтримують і після поразок. Значить футбол людям у виконанні команди подобається, бо грають в ній місцеві вихованці, свої, рідні. А значить, є перспектива, значить – ми на вірному шляху.

         Наступний матч футбольний клуб «Дворічна» проведе у гостях проти харківської команди молодих тінейджерів із «Геліос-Академії» в наступну суботу. А наступна гра на районному стадіоні «Колос» відбудеться 26 серпня, коли в гості до наших футболістів завітає ще одна харківська команда «Універ-Динамо» Харківського Національного університету внутрішніх справ. Не пропустіть цікаві поєдинки! Вболіваємо і підтримуємо команду разом!

В. Каща.

Фото В. Кіптілого (з архіву).

Хто на сайті

На сайті 12 гостей та користувачі відсутні