Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Жителі села Западне завжди відзначалися активною життєвою позицією та намаганням зробити життя громади змістовним. Ініціативна група на чолі з місцевими депутатами селищної ради Пєстовою Н.А., Кисляковою Н.О., директором сільського клубу Плескач Л.В., завідуючою бібліотекою Саніною В.І. минулого року вирішила  відзначати день села, як це робиться в багатьох селах району. І перше свято вдалося. Їх підтримали  керівник господарства Скиба В.М., селищна рада.

Тож і цього року громада довго готувалася до свята.

Воно було особливим. Розпочалося з відкриття дитячого майданчика. Місцеві депутати, депутат районної ради В.І.Дорошенко звернулися до народного депутата України Дмитра Олексійовича Шенцева,  завдяки якому в районі вже встановлено  багато майданчиків. Дмитро Олексійович, як завжди, відгукнувся, особливо якщо щось корисне робиться самою громадою, то підтримує це в першу чергу. І ось  перерізали стрічку, і діти заповнили майданчик,  пішли розважатися на гірку та батут, які на свято надав Д.О.Шенцев в рамках своєї програми для дітей.

А дорослим представили українські страви, приготовані господинями з кожної вулиці села. На святково прикрашених столах чого тільки не було. І представили все з жартами, піснями, складеними спеціально для цього свята самі жителі вулиць. Після цього  всі бажаючі спробували все, що наготували. Організатори свята відзначили господинь подяками та солодкими дарунками.

Потім депутат селищної ради Пєстова Н.А. з напутніми словами та подарунками для роботи відправила кашоварів, які взялися готувати польову кашу для громади.

І ось розпочався святковий концерт, прозвучав гімн села Западне, написаний  Кривошей І.В., яка народилася в селі і бере активну участь у заходах разом з односельчанами. Святковий концерт, в якому брали участь дорослі, діти, складався з пісень, танців, жартівливих сценок. Всі номери, а особливо виступ ансамблю «Западняночки» викликали схвальні оплески. В ході свята привітали та вручили подарунки  молодим сім»ям, народженим протягом року малятам ( а їх в селі шестеро), ювілярам.

Западнян зі святом привітали голова районної ради Г.Г.Турбаба, завідуючий громадською приймальнею народного депутата України Д.О.Шенцева В.І. Дорошенко, секретар Дворічанської селищної ради Л.В.Левченко, начальник відділу совіти, молоді та спорту, уродженка Западного,  Н.І.Коваль. Всі вони відзначили небайдужих мешканців села, пожвавлення громадського життя в населеному пункті та побажали продовження  цікавих і корисних справ.

Традиційно  після концерту всі продовжили спілкування за накритими столами з частуванням кашею, дарами городів і садів. Все це під музику для святкового настрою, який панував, і, сподіваємося ще надихатиме на добрі справи.

Хто на сайті

На сайті 8 гостей та користувачі відсутні