Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Невдало виступили у цьому році баскетболісти збірної команди району на обласних змаганнях у рамках Спартакіади області з видів спорту. Після успішних виступів у останні роки і здобуття призових місць кілька сезонів поспіль, наших баскетболістів спіткала невдача. І це не дивно.

Зовсім відсутні тренування баскетболістів, немає змоги розвивати вид спорту серед молоді (не беремо до уваги стрітбол, який останнім часом заполонив спортивні простори), немає тренерів з виду спорту, давно не проводяться районні змагання серед спортсменів колективів фізкультури, ще давніше відійшли в історію дитячі змагання… До часу дворічани «виїзджали», можна сказати, на старому багажі, на спортсменах, які зросли у далекі часи і давно сформувалися у спорті. Так, баскетбол ніколи не був для нашого району профілюючим видом, але ж продовжував цікавити любителів цієї гри, а інколи ставав вирішальним для спортсменів нашого району у заліку обласної спартакіади. І ми брали високі залікові бали. Цього року досвідчені баскетболісти, які здобували перемоги у попередні роки, «потіснилися» і залучили до складу молодь. На жаль, такий «сплав» молоді та досвіду бажаного ефекту не приніс. Із вище названих причин у команди не було зіграності, порозуміння, командного духу… Спортсмени геть забули про високо підняту планку і, як наслідок, поступилися не самим сильним суперникам, але тим, хто більше жадав перемоги і прагнув до неї. Спорт не пробачає навіть секундної розслабленості, а розхлябаності у діях так взагалі. У підсумку команда посіла лише сьоме місце. Прикрі поразки у поєдинках повинні стати гарним уроком для баскетболістів аби уникнути ганебного падіння надалі. А те, що баскетбол, як вид спорту – дуже привабливий, цікавий і динамічний, так це безперечно. І зовсім непогано було б відновити проведення районних змагань, як серед дітей, так і серед дорослих. Але для цього потрібно щонайменше тренуватися і готуватися до змагань. А поки що маємо те, що маємо. Добре, що не зовсім сприйнятливий результат для нашої команди у останньому виді програми не мав принципового значення, але втрачати імідж не варто. А поки що експеримент не вдався, на жаль.

         Баскетбол став останнім видом програми у рамках обласної Спартакіади. Тривалі змагання спортивного року завершено. За підсумками дванадцяти видів програми наш район набрав сімнадцять балів (за найменшою сумою місць) і знову посів перше місце. Таким чином, Дворічанський район впевнено очолює пелотон команд другої групи (сільські райони) вже п’ятий рік поспіль! Небувале до цього досягнення! Другими в загальному заліку фінішували представники Великобурлуччини – 25 балів, замкнули трійку призерів представники Чугуївського району – 27 балів.

         Новий змагальний сезон у рамках обласної Спартакіади розпочнеться наприкінці березня наступного року, але готуватися до нього потрібно вже зараз. Почивати на лаврах немає часу. Тож, приймаємо вітання і за роботу! Нових успіхів і гучних перемог!                                                                                        

В. Каща.

Хто на сайті

На сайті Один гість та користувачі відсутні