Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

День  працівників сільського господарства - це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Праця аграріїв свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай зібрали, а наступний вже проростає  першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

          У районному будинку культури напередодні Дня працівників сільського господарства зібралися ті, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто, незважаючи на всі негаразди, чесно і сумлінно робить свою справу, трудиться на полях і на фермах Дворічанщини.

Про підсумки роботи землеробів і тваринників, зміцнення матеріальної бази сільськогосподарських та фермерських господарств, стан розрахунків за паї та рівень заробітної плати,  участь у розвитку територій та вирішенні соціальних питань інформувала начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації А.Л.Василець. За її інформацією район має позитивні результати, займає четверте місце в області за більшістю показників розвитку галузі.

Голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, прийнявши запашні караваї з нового урожаю, подякували присутнім працівникам та ветеранам, колективам сільгосппідприємств та фермерських господарств та їх керівникам за нелегку, але важливу працю, за спільне вирішення питань життєдіяльності громади району,  побажали  розвитку, щедрих врожаїв, вагомих надоїв, зміцнення добробуту, миру, здоров»я, щастя. Керівники району також передали вітання та кращі побажання від народного депутата України Д.О.Шенцева, голови обласної державної адміністрації Ю.О.Світличної і вручили відзнаки районної ради та районної державної адміністрації кращим трударям. Відзнаки профспілки вручила голова районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Л.А.Бєлуха.  Зі словами вдячності за найголовніший труд на землі до присутніх звернувся  настоятель храму Архістратига Михаїла о.Стефаній. Привітав колег зі святом  заслужений працівник сільського господарства України, генеральний директор ПСП «Родіна О.Ф.Шишкунов. 

У святковому концерті взяли участь вихованці дитсадка «Колосок», школярі, учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, Кам»янського, Кутьківського, Першотравневого,  Рідкодубівського сільських будинків культури. Щирі слова дитячих привітань,  пісні, танці, сценки, жива інструментальна музика не залишили байдужими глядачів. Наостанок присутні скуштували того запашного, смачного караваю.

Святкові заходи продовжаться у господарствах напередодні та у день професійного свята.

Бажаємо всім сільським трудівникам Дворічанщини міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдарує своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і  людське щастя.

Хто на сайті

На сайті 15 гостей та користувачі відсутні