Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 18 листопада 1987 року учні та вчителі Колодязненської школи переселились у  новозбудоване приміщення. Школу будували  гуртом: за бюджетні кошти, за кошти надані місцевим господарством, участь у будівництві брали всі. З того часу школа випустила понад 500 учнів, дала їм міцні знання, навички, підготувала до вибору професії. І її випускники працюють в різних галузях народного господарства. Учні навчаються у  зручних класних кімнатах, щороку школу якісно готують влітку, неодноразово вона займала призові місця в огляді–конкурсі готовності до роботи в новому навчальному році.

І ось школа відзначила свій тридцятирічний ювілей. Всі ці 30 років педагогічний колектив очолює незмінний директор Панасюк Юлія Василівна, яка згуртувала працьовитий, небайдужий колектив на роботу на результат. Вона і підвела підсумки роботи за цей термін, розказала про досягнення,  про  кращий результат, показаний на цьогорічному незалежному оцінюванні знань учнями школи.

На свято зібралися учні та вчителі, ветерани, випускники, батьки, представники громадськості. Привітали заклад голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Н.І.Коваль,  завідуючий громадською приймальнею народного депутата України Д.О.Шенцева В.І.Дорошенко, які дали високу оцінку роботи колективу за 30 років, побажали плідної роботи в сфері освіти та виховання  молоді, вручили подарунок – сучасний телевізор. Колодязненський сільський голова, випускник школи, О.В.Перепелиця висловив вдячність сіячам розумного, доброго, вічного та побажав успіхів надалі. Зі спогадами виступили  колишні випускники школи,  ветеран освіти Мухіна А.І. Слово було надано першим випускникам школи та їх класному керівникові, яка зачитала анкети випускників, а  вони дістали  з капсули, закладеної при відкритті школи, послання майбутнім школярам, яке було дуже цікаво читати з погляду сьогодення: що справдилося, що змінилося, до чого прагнемо. Випускники цього навчального року  заклали капсулу з посланням до школярів через 20 років, в якому говориться про прагнення до миру у країні, до розвитку новітніх технологій, до заможного життя.

Виступали учні та вчителі, вчительські діти, батьки. Заклад живе, і має плани на майбутнє, які обов’язково здійсняться, коли ми всі будемо разом.

 

Хто на сайті

На сайті 11 гостей та користувачі відсутні