Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

28 листопада відбулося обласні урочистості  з нагоди Дня працівників сільського господарства. Делегація Дворічанського району, до складу якої ввійшла голова районної ради Г.Г.Турбаба, взяла участь у заході. Аграрїів області привітали голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична та голова Харківської обласної ради С.І.Чернов. Вони подякували працівникам сільського господарства  за щедрі врожаї, які без дбайливого ставлення та любові до рідної землі були б просто недосяжною ціллю, та за результати їх роботи  завдяки  яким Харківщина в числі лідерів за валовим виробництвом продукції сільського господарства, новітніми технологіями, інвестиціями. Були вручені державні та обласні відзнаки  кращим працівникам галузі.

Ми з гордістю зазначаємо, що серед відзначених є наші земляки:

Святаш Ольга Яківна, доярка приватного сільськогосподарського підприємства «Вільшанське», нагороджена  орденом княгині Ольги ІІІ ступеня;

Дмитроченко Володимир Семенович, водій сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Перемога»,  нагороджений дипломом Міністерства аграрної політики та продовольства;

Бугай Тетяна Анатоліївна, головний зоотехнік  приватного сільськогосподарського підприємства «Вільшанське», нагороджена грамотою  Харківської  обласної  ради.

Г.Г.Турбаба привітала нагороджених, подякувала за їх труд і побажала подальших вагомих результатів на благо громади. До привітань приєдналися керівники господарств Почесний громадянин Дворічанського району  В.І.Лебединський та А.Г.Сімонян і всі учасники заходу-дворічани.

 

        

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні