Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відзначення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів спрямовано на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, посилення уваги суспільства до переваг, які воно отримує від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Незважаючи на різні фактори в суспільстві та на фізичний стан інваліди є прекрасними людьми, взірцем для нас.

Не всі знають, що Гомер – давньогрецький поет, філософ, від нароження був сліпим;  Альберт Енштейн – людина зі світовим іменем, математик, хворів на аутизм; Людвіг Ван Бетховен – композитор, людина з вадами слуху; Ісаак Ньютон – відомий фізик, від народження хворів на епілепсію, був заїкою; Леонардо Да Вінчі – визнаний художник, письменник епохи Відродження, дитячий церебральний параліч. Важкі хвороби не зламали їх, незважаючи на проблеми ці люди досягли великих успіхів і стали всесвітньо відомими. А значить коли людина обмежена у здоров'ї їй обов'язково дарується талант і неймовірно добре серце. 

          Голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.І.Скоропльот, працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дворічанського району  відвідали сім’ї, в яких є інваліди, поспілкувалися, поцікавилися їх проблемами, передали продуктові набори.

Людина може народитись з певною вадою і мати інвалідність від народження, а може її набути упродовж життя внаслідок нещасного випадку, тощо. Давайте пам’ятати головне – від цього ніхто не застрахований, тому що в будь-яку мить життя, кожен з нас може стати людиною-інвалідом. А добро залишається добром.

 

Хто на сайті

На сайті 9 гостей та користувачі відсутні