Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

14 лютого голова районної ради Г.Г.Турбаба взяла участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які пройшли за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світличної, заступників голови обласної ради та обласної державної адміністрації.

Взяв участь у зборах Дворічанський селищний голова Ф.А.Магомедов, який очолює селищну раду, що 9 лютого прийняла рішення про вступ до Асоціації. Учасники зборів розглянули питання про взаємодію з територіальними підрозділами Національної поліції щодо забезпечення публічної безпеки та порядку у територіальних громадах області, про практичне впровадження медичної реформи сільської медицини на Харківщині, про заходи з покращення доріг місцевого значення та можливості цільового дорожнього фонду Харківської області. Державна регуляторна служба України надала рекомендації щодо виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності». Члени Асоціації схвалили звернення
загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області до Кабінету Міністрів України щодо порядку розподілу коштів екологічного податку та щодо компенсації місцевим радам втрат, пов'язаних із наданням пільг підприємствам залізничного транспорту.  З матеріалами загальних зборів можна ознайомитися на сайтах обласної ради та Асоціації.

 

 

 

 

Хто на сайті

На сайті 26 гостей та користувачі відсутні