Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Святковий день - 8 березня цілком присвячений найпрекраснішій половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років. Історія появи міжнародного жіночого дня проста і зрозуміла - це була спроба відновити спотворену століттями справедливість по відношенню до жіночої статі. Та, зваживши всі розрахунки можна прийти тільки до одного висновку: чоловік і жінка абсолютно різні, але абсолютно рівні між собою. Більш того - одне без одного приречені на смуток і печаль, і навіть вимирання.

8 березня вітають всіх представниць жіночої статі: мам, бабусь, сестер, дочок, колег, подруг. Традиційно у районному будинку культури напередодні жіночого свята проходить свято, коли всі присутні можуть помилуватися виробами майстрів народної творчості, людей з «золотими руками», які є в кожному населеному пункті; а потім насолодитися  шоу-програмою «Дві зірки». Зіркові дуети різні: сімейні – подружжя, мама і донька, тітка і племінниця; творчі – учасники місцевої художньої самодіяльності - радують  глядачів піснями про весну, кохання, родину. Цього року  виступали дуети районного будинку культури, улюбленці публіки із Западного, Кам’янки, Колодязного, Кутьківки, Першотравневого, Рідкодуба, станції Тополі. Всі виступи  тепло сприймалися глядачами. Наостанок, коли  для фінальної пісні «Дві зірки» на сцену вийшли всі учасники, слово надали завідуючому громадською приймальнею народного депутата України Д.О.Шенцева В.І.Дорошенку. Він привітав жінок Дворічанщини зі святом, передав вітання та добрі побажання від Дмитра Олексійовича, а також квіти кожній учасниці шоу-програми.

Дуже надіємося, що справдяться побажання народного депутата і «з новою весною у  наші родини прийде якнайбільше добра, здоров’я, щастя й благополуччя».

Хто на сайті

На сайті Один гість та користувачі відсутні