Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Вишиванка — це символ здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, порядності й чесності, любові та святковості; крім того, вишиванка – це ще й оберіг. українців є такий вислів: «Народитися в сорочці» - бути щасливим у житті. Тому сорочка - це не лише частина нашого гардеробу, а певна закодована сукупність сорока божественних енергій, що творять довершену та гармонійну долю людини.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують паради вишиванок по всій Україні. Існують різноманітні заходи, такі як марш вишиванок, благодійні акції, конкурси на найкраще фото в українській сорочці.

На центральній площі в Дворічній  учні місцевої школи та районного ліцею зібралися, щоб відзначити цей день. До них приєдналися  представники трудових колективів, які сьогодні, як і учні, прийшли на роботу у вишиванках. Звучали вірші та пісні про вишиванку.  Звернулися до присутніх голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, які говорили про традиції українців, про значення вишиванки та про любов до рідного краю, збереження та примноження його традицій.

Відбувся танцювальний флешмоб, який завершився створенням символа держави - українського прапора.

Яскраве спільне фото цього дня залишиться на пам»ять про про відродження українських традицій у сучасній інтерпретації.

 

 

Хто на сайті

На сайті 29 гостей та користувачі відсутні