Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Людина до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, в якій вона з’явилася на світ, і все життя пов’язана із землею, де вона народилася і зросла. Саме в родині ми робимо свої перші кроки, тут вчимося любові та милосердю, звідси стелиться нам дорога в самостійне життя. Родина навчає нас поважати своїх предків, любити Батьківщину, берегти і шанувати пам'ять свого народу. Щороку 8 липня відзначається День сім»ї.  Указ про відзначення дня Сім’ї було підписано у 2012 році. День Сім’ї – не лише родинне свято, але й патріотичне, адже це нагадування про свій рід,  своє коріння, про духовний зв’язок із минувшиною та сучасністю, про зв’язок поколінь.  Це свято  - привід провести разом час, забути про життєві турботи, розділити із сім’єю радість,   відкрити у собі найкращі якості – турботу, ніжність, щирість, доброту, співчуття, щедрість, хоч на мить поринути у світ дитинства. Основна традиція – провести цей святковий день – 8 липня – разом, у сімейному колі, відклавши всі свої справи і проблеми.

Але ж і громада прагне відзначити це свято. В районному краєзнавчому музеї проведено свято «Родина завжди єдина»  з нагоди  Дня сім’ї. Тут зібралися талановиті сім»ї, представники служб, що займаються  проблемами сім»ї. Свято відкрили директор музею А.Г.Гудь та фондозберігач музею О.В.Кірсанов. З вітальними словами виступили голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко та голова районної ради Г.Г.Турбаба, яка, зокрема, сказала: « Родина – це не тільки рідні, родичі. Це і   школа, і рідне село, і район,і весь народ. Потрібно берегти, шанувати своїх рідних, бути гідною опорою старшим, які віддають дітям сили, вміння, знання, шанувати сімейні та народні традиції, любити сім»ю та робити для неї щось приємне». Кожна сім»я підготувала розповідь про себе, оформила виставки своїх виробів, сімейних альбомів, книг. Представники сімей представили свої родини. О.В.Букеєва, якій нещодавно було присвоєне звання «Мати-героїня», розповіла про те, як сім»я переїхала до Добролюбівки Токарівської сільської ради, як облаштовувалася, як 6 синів  вчилися, зараз  троє вже мають спеціальність, як брали участь у  культурно-масових заходах, у громадському житті, як полюбили  цю землю і її людей.  Представниця сім»ї Філімонових з Токарівки О.В.Філімонова  познайомила з експонатами своєї сімейної виставки: виробами з лози, виготовленими чоловіком,  ляльками-мотанками, які виготовила власноручно та вишиванками і малюнками доньки; а також розповіла про сина-студента, який захоплюється співом. О.І. Бережна з Дворічної, в сім»ї якої ростуть теж 6 синів, розповіла про кожного з них, а  середній син Іван зіграв на баяні. М.Олєйникова з Гряниківки, яка була присутня з мамою,  розповіла про свою сім’ю, показала свої малюнки та книгу  про талановитих дітей Харківщини, в якій є сторінка про неї. Для кожної сім»ї звучали музичні вітання у виконанні О.А.Іванова. Після цього працівники музею запросили всіх на майстер-клас з травоплетіння, на якому під керівництвом майстра народної творчості О.Б.Мешкової  хлопці виготовили обереги для себе, а жінки – оберег «родове гніздо». Під час роботи присутні дізналися багато про трави, їх цілющі властивості, про що цікаво розповіла Олена Борисівна. Потім знову всі зібралися, щоб поспілкуватися за чашкою чаю з солодощами. Завершилося свято врученням сім»ям подарунків, придбаних за  спонсорства депутата районної ради О.А.Концевича, та спільним фото на згадку.

Всім – дорослим і дітям – завжди слід пам’ятати про тих, хто дав нам життя. Хай буде любов від батьків, повага від дітей, щастя і здоров’я, мир.

Фото із сторінки "Ароматные травы" у мережі Фейсбук

 

 

Хто на сайті

На сайті 16 гостей та користувачі відсутні