Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відбулося перше пленарне засідання чергової ХХІІІ сесії районної ради, якому передували засідання постійних комісій районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та власності та з питань бюджету, соціально-економічного розвитку. На засіданні політико-правової комісії  погоджено питання порядку денного. На засіданні бюджетної комісії було обговорено питання внесення змін до районного бюджету за участі головних розпорядників коштів, які, звісно, захищали інтереси своїх установ та програм.

На пленарному засіданні розглянуте питання  про зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери, відзначено спільну роботу органів влади, громади, бізнесу, увагу обласної влади до району,  накреслено завдання з подальшої роботи, в якій ще багато проблем. Часто звучали пропозиції щодо оптимізації мережі закладів відповідно до  потреб та можливостей фінансування, перегляду діючих програм. Було затверджено запропоновані районною державною адміністрацією програми  ліквідації амброзії полинолистої на території району та висвітлення діяльності районної державної адміністрації в друкованих засобах масової інформації; внесено зміни до діючих програм:  Програми економічного і соціального розвитку Дворічанського району; Програми соціального захисту населення; Програми організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів; Програми територіальної оборони Дворічанського району; Програми по забезпеченню пожежної  та техногенної безпеки. Депутати заслухали інформацію про хід виконання програми розвитку сільського зеленого туризму та здешевлення кредитів, отриманих населенням Дворічанського району на впровадження енергозберігаючих заходів. Було затверджено звіт про виконання районного бюджету за І півріччя та рішення постійної комісії з питань бюджету, прийняті між сесіями. При обговоренні проекту рішення про внесення змін до районного бюджету було висловлено пропозицію щодо перерозподілу коштів. Але в цілому депутати підтримали погоджений профільною комісією запропонований проект змін. Також було прийнято рішення  про реорганізацію комунального закладу охорони здоров’я «Дворічанська центральна районна лікаря» в комунальне некомерційне підприємство «Дворічанська районна лікарня»  та рішення з питань спільної власності громади району.

Засідання сесії пройшло в цілому конструктивно, але слід зазначити, що  деякі депутати продемонстрували недотримання норм поведінки у громадських місцях.

Сподіваємося, що прийняті рішення будуть виконані, і послужать тим цілям, які ставили розробники.

Фото гозета "Дворічанський край"

 
 

Хто на сайті

На сайті 34 гостей та користувачі відсутні