Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

24 січня відбулося пленарне засідання позачергової ХХVІ сесії районної ради. Депутати за участі керівників установ, причетних до питань порядку денного, прийняли рішення про затвердження змін до районного бюджету на 2019 рік, затвердження Статут комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району, затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік, а також про проведення звітів депутатів перед виборцями у лютому-березні поточного року. Саме внесення змін до районного бюджету і було підставою для проведення позачергової сесії: до 01 лютого необхідно прийняти рішення про виділення коштів на співфінансування 5 міні-проектів переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Рішенням районної ради від 25 жовтня 2018 року № 489-VІІ «Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році» було схвалено перелік проектів для участі у конкурсі у 2019 року та вирішено у разі перемоги передбачити у районному бюджеті 2019 року кошти для співфінансування заходів проектів. Серед переможців схвалений районною радою міні-проект батьківського комітету Центру дитячої та юнацької творчості «Створення комплексу спортивно-розважальних послуг для активного оздоровлення та відпочинку, як інфраструктури туристсько-краєзнавчої бази «Стежками Іллі Мечникова» із співфінансуванням районного бюджету в сумі 116850,00 грн. Ці кошти було вирішено виділити за рахунок зменшення резервного фонду, а також прийняти субвенцію Кам»янського, Пісківського, Тавільжанського сільських бюджетів у сумі 245 тис грн. на три освітянських міні-проекти. Також вирішено за рахунок зменшення резервного фонду виділити кошти на виконання заходів програми розвитку культури в сумі 35 тис. грн. на придбання мікшера та в сумі 10,7 тис. грн. на придбання квітів з метою проведення масових заходів, починаючи з лютого поточного року. За пропозицією фінансового управління зменшено видатки на виконання районної програми територіальної оборони Дворічанського району на 2018-2019 роки у сумі 10000 грн. та збільшено резервний фонд районного бюджету.

З метою оптимізації структури та управління закладами охорони здоров»я, керуючись нормативними документами районна рада внесла зміни до Статуту КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги щодо управління підприємством та структурних підрозділів, затвердивши Статут у новій редакції. Депутати обговорили стан справ на початку року з приходом нового керівника підприємства, визначили проблемні питання та висловили сподівання налагодження роботи з медичного обслуговування сільського населення.

Депутати отримали нагадування про необхідність подання електронних декларації за минулий рік, а також запрошення взяти участь в заходах з відзначення річниці визволення району від фашистських загарбників 2 лютого та 30 річниці виведення військ з Афганістану, урочистості до якої ( зустріч з інтернаціоналістами, мітинг та концерт) відбудуться 14 лютого.

Проведення позачергової сесії та прийняття рішень з питань порядку денного послужать роботі на розвиток громади - впевнені голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, за що вони висловили подяку депутатам.

 

 

 

 

Хто на сайті

На сайті 33 гостей та користувачі відсутні