Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

       30 січня 2019 року відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Участь у зборах разом з колегами взяла голова районної ради Г.Г.Турбаба.

       У вступному слові голова обласної ради С.І.Чернов інформував про порядок і нові форми роботи  Асоціації, а також звернув увагу на першочергові завдання у 2019 році: забезпечити спокій, стабільність і мир, а також вільне волевиявлення громадян під час виборів відповідно до чинної Конституції та законодавства,  забезпечити соціально-економічний розвиток, для цього залучати інвестиції, кошти з різних джерел.

       Л.П.Немикіна, віце-президент Асоціації органів місцевого  самоврядування області, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету ознайомила керівників рад із можливостями участі у проектах, конкурсах та грантах, що реалізуються на Харківщині завдяки міжнародним програмам, серед них: «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для впровадження сталих енергоефективних рішень», що стимулює та підтримує створення ОСББ, сприяє підвищенню обізнаності населення з питань енергоефективності, готує власників ОСББ для отримання фінансування та реалізації проектів з покращення стану будинків; Угода Мерів; «Ефективна первинна медицина в громаді», направлений на розбудову ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик; Оn-line платформа Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) – створена для здійснення прозорого відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР. Було розглянуто питання щодо недофінансування у минулому році будівництва інфраструктурних об’єктів на Харківщині з ДФРР. За результатами розгляду було підтримано Звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів у 2019 році на завершення реалізації проектів – переможців конкурсу Державного фонду регіонального розвитку 2018 року у сумі  103 млн грн.

       Начальник управління охорони здоров»я обласної державної адміністрації  Б.С.Федак інформував про деякі питання реалізації медичної реформи та хід реформування медичної галузі  області.

       Учасники зборів  затвердили звіт Правління і виконавчої дирекції про проведену роботу та звіт ревізійної комісії за 2018 рік, а також затвердили план роботи Асоціації на 2019 рік. Було схвалено Звернення до Верховної ради України щодо прискорення розгляду Постанови «Про відзначення 175-річчя від дня народження Іллі Рєпіна».

       С.І.Чернов звернув увагу на те, що минулого тижня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому Прем'єр-міністр заявив про перехід до другого етапу реформи децентралізації. Через рік ми повинні мати сформований базовий рівень місцевого самоврядування, а також прийняті законодавчі акти, що дадуть можливість згодом внести пропозиції щодо укрупнення районів, і продовження реформи на субрегіональному й регіональному рівнях.

Фото з сайту Асоціації органів місцевого

самоврядування Харківської області

 

Хто на сайті

На сайті 9 гостей та користувачі відсутні