Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Шановні жителі Дворічанщини!

 

Другого лютого ми відзначаємо день визволення Дворічної і Дворічанського району від нацистів. Сімдесят шість років тому в ході запеклих і кровопролитних боїв ворог був вигнаний із Дворічанської землі, а складна військова операція 6-го гвардійського кавалерійського корпусу під командуванням генерал-лейтенанта С.В. Соколова увінчалася успіхом. Фашистська окупація району розпочався 24 червня 1942 року і тривала майже 8 місяців. Війна прийшла тоді в кожен дім, залишивши після себе горе і скорботу. Немає такої родини в Україні і на Дворічанщині, якої б не торкнулася гірка відмітка тієї страшної війни.

Ми, нинішнє і наступні покоління, у вічному боргу перед тими, хто стікав кров'ю на полях битв, замерзав в окопах, горів у танках, хто чотири страшних роки ділився один з одним останнім окрайцем хліба, останньою сорочкою. Низький уклін і мертвим, і живим солдатам Великої Вітчизняної! Уклін вам, герої праці, хто ніс важку трудову вахту в заводських цехах і на колгоспних полях, рив окопи, випікав хліб, робив снаряди для фронту, доглядав поранених в госпіталях і піднімав країну з розрухи.

Кажуть, якщо ми згадаємо хвилиною мовчання кожного загиблого у Великій Вітчизняній війні, то мовчати будемо півстоліття. Але мовчати ми не маємо права. Ми повинні розповідати про те, через які випробування, біль і кров пройшла наша країна, щоб нікому і ніколи не вдалося стерти священну пам'ять про справжніх Героїв - наших дідів, батьків, братів, які поклали життя на вівтар загальнонародної Перемоги.

Від щирого серця вітаю зі святом усіх дворічан, які зберегли в своїй душі патріотизм, повагу до великого подвигу батьків і дідів, трепетно відносяться до свого рідного краю! Бажаю всім здоров'я, щастя, добра, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, звершень на благо нашого спільного дому - Великої України!

 

Із синівською любов'ю і глибокою повагою до кожного ветерана Великої Вітчизняної війни

 

Дмитро Шенцев, народний депутат України

Хто на сайті

На сайті Один гість та користувачі відсутні