Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Проходять роки, покоління змінює покоління, але часу непідвладна пам’ять про тих, хто  визволяв  нашу Батьківщину від фашистських загарбників, всіх воїнів і мирних жителів, яких забрала війна.

 1 лютого відбувся мітинг на меморіалі загиблим з нагоди  визволення Дворічанщини від нацистських окупантів. Віддати пошану визволителям району, ветеранам війни прийшли керівники району, представники трудових колективів, громадськості, учні Дворічанської школи.
 Після покладання квітів від громади району та від народного депутата України Д.О.Шенцева відбувся мітинг, який відкрив Дворічанський селищний голова Ф.А.Магомедов. Про визволення дворічанської землі, про тих, хто поліг на полі битви, визволяючи її, тих, хто своїм трудом наближав перемогу, хто живе досі серед нас, потребуючи чуйності і уваги, йшлося у виступах голови районної ради Г.Г.Турбаби, голови районної державної адміністрації І.В.Григоренко, голови районної організації ветеранів В.І.Дорошенка. Також вони висловили слова вдячності ветеранам війни, яких у районі залишилося  9 чоловік, дітям війни, і всім присутнім, які їх пам’ятають.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, однією з тих хвилин, про які у зверненні народного депутата Д.О.Шенцева, яке прозвучало на мітингу, сказано: «Кажуть, якщо ми згадаємо хвилиною мовчання кожного загиблого у Великій Вітчизняній війні, то мовчати будемо півстоліття».

Ми не повинні забути про цю подію –  перемогу на нашій малій  батьківщині, з якої складалася Велика Перемога у тій кровопролитній війні. А пам’ять про героїв-визволителів  має залишитися не тільки на пам’ятниках і обелісках – вона в наших серцях. Їх мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для нинішніх поколінь.

Фото газета  "Дворічанський край"

 

 

 

Хто на сайті

На сайті 2 гостей та користувачі відсутні