Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та власності під головуванням Рибалка О.І.

Члени комісії розглянули звіти керівників комунальних закладів про виконання статутних завдань та умов контрактів за минулий рік, також були поінформовані про плани роботи на поточний рік. Обговорюючи роботу дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність» та комунального закладу фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», депутати відзначили вагомі результати дворічанських спортсменів, велику кількість різноманітних змагань, а також погодились з тим, що потрібно розвивати матеріально-технічну базу, мати додаткові спортивні зали для того, щоб забезпечити проведення заходів згідно спортивного календаря та приймати учасників зональних, обласних змагань, що часто проводяться на нашій базі. Також було відзначено позитивну роботу Центру дитячої та юнацької творчості з відродження історичної спадщини Нобелівського лауреата І.І.Мечникова, роботу з екологічного напрямку. Під час розмови з директорами комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я було задано багато питань щодо забезпечення надання медичної допомоги жителям сільської місцевості в умовах медичної реформи. Звіт про роботу дитячої музичної школи порадував тим, що з»явилося відділення класичного танцю, але змусив замислитися над планами по ремонту приміщення, так як і по ремонту приміщення районного краєзнавчого музею, для чого були підтримані зміни до програми розвитку культури. Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) стурбований демографічною ситуацією в районі, ставленням дітей до своїх літніх батьків, однак з своїми обов'язками соціальні робітники справляються, мають ділові стосунки з сільськими радами. Дворічанське бюро технічної інвентаризації закінчило минулий рік без збитків, але налагоджена робота буде змінена в умовах роботи на новій нормативній базі, яка діє з цього року і ще немає практики застосування нових нормативних документів. Загалом депутати відмітили злагоджену роботу комунальних закладів, виконання більшості запланованого, націленість на вирішення існуючих проблем.

Також було обговорено питання спільної власності громади району, балансоутримувачі інформували про стан об'єктів, орендні відносини. Було вирішено переглянути перелік об'єктів спільної власності громади району, працювати над оформленням правовстановлюючих документів.

На засіданні комісії були погоджені питання, що виносяться на розгляд чергової сесії районної ради.

 

Хто на сайті

На сайті 6 гостей та користувачі відсутні