Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

14 лютого, у переддень 30 річниці виведення  радянських військ з Афганістану, у Дворічній відбулося вшанування воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свій військовий обов’язок на території інших держав тих, кому довелось брати участь  у бойових діях, не раз дивитися смерті у вічі, під кулями рятувати своїх  побратимів, пережити  біль втрати бойових товаришів. Сьогодні  важко уявити, що ось ці вже посивілі чоловіки у свої вісімнадцять йшли під кулі, підривалися на гранатах, мужньо вели бойові  машини  по  фронтових   дорогах чужої країни, де стріляли чужі гори і  ховалась смерть. І хоч проходять  роки, гояться рани, та в душі ця війна житиме для них вічним болем і  ще болючішими спогадами. А обов’язок всіх наступних поколінь завжди шанувати воїнів-ветеранів Афганістану за їх з честю виконаний військовий обов’язок і робити все, щоб життя їх  було  спокійним і соціально захищеним,  а подвиг гідно оцінений.

Саме з такими словами подяки та шанування звернулися до  воїнів-інтернаціоналістів голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, народний депутат України Д.О.Шенцев і депутат Харківської обласної ради Л.А.Заярний на зустрічі, на мітингу, на святковому концерті. Також учасники зустрічі були проінформовані про роботу по соціально-економічному розвитку району за минулий рік, про спільну роботу органів влади з питань забезпечення життєдіяльності громади району, про питання соціального захисту та інші.

Біля пам′ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг пам»яті за участі представників трудових колективів, громадськості, школярів. Всі разом присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у афганській війні та на території  інших держав наших воїнів. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та до меморіалу загиблим у роки війни.

Урочистості продовжилися в районному будинку культури, де був показаний відеофільм- хроніка афганської війни, прозвучала історія у віршованих рядках. Більшість номерів концерту була виконана самими «афганцями». У їх виконанні та у виконанні учасників художньої самодіяльності районного будинку культури прозвучали незабутні і хвилюючі пісні про Афганістан, про  військову мужність  наших солдатів, їх подвиг. Виступи переривалися оплесками. Учасники стоячи вітали матір загиблого О.В.Медяника Ніну Василівну Медяник, якій були вручені квіти. Бурхливі овації викликав виступ вокально-інструментального ансамблю воїнів-інтернаціоналістів.

За активу громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху та військово-патріотичне виховання молоди, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану були вручені Подяки Харківської обласної ради, Грамоти районної ради та районної державної адміністрації. А районна спілка ветеранів Афганістану отримала подарунок від Благодійного фонду Д.О.Шенцева – мікшерний пункт, який буде використовуватись афганським ансамблем.

Після концерту, який завершився загальною фінальною піснею, відбулося спільне фотографування, а потім – неформальне спілкування бойових побратимів.

Громада району вдячна членам районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за урок мужності, героїзму, патріотизму, активності та небайдужості.

 

 

Фото газета "Дворічанський край"

 

 

Хто на сайті

На сайті 57 гостей та користувачі відсутні