Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

21 лютого 2019 року у Дворічанській школі було урочисто відкрито спортзал після капітального ремонту, який виконано за кошти обласного бюджету згідно Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік. Оновлений за сучасними технологіями спортзал пристосований для занять фізичною культурою і спортом та має всі побутові можливості: роздягальні, душові. При відкритті  звучали слова про здійснення мрій вчителів фізичної культури та учнів школи. У своєму виступі голова районної ради Г.Г. Турбаба зазначила, що це мрії і всієї спортивної громади району: при обговорення підсумків роботи галузі за минулий рік на засіданні профільної постійної комісії керівники спортивних установ говорили про потребу у розширенні мережі закладів, адже календар спортивних заходів району дуже насичений. Привітала  учасників заходу голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко. Були висловлені слова подяки будівельникам, які здійснили  ремонтні роботи.

Учасникам заходу було продемонстровано результати роботи та досягнення учнів школи, їх нагороди. Також учні представили яскраву спортивно-культурну програму, продемонструвавши навички з волейболу, баскетболу, гирьового спорту. Їх виступи супроводжувалися змістовними коментарями вчителя фізкультури С.М.Довгополого.

Присутні побажали  повної зайнятості спортивного залу, збереження його, нових спортивних досягнень учням школи, які  не могли розійтися після відкриття, відразу ж випробувавши подаровані з нагоди відкриття спортзалу м’ячі. 

 Фото газета "Дворічанський край"

 
 

Хто на сайті

На сайті 80 гостей та користувачі відсутні