Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відбулася презентація Проекту «Співпраця громади з місцевою владою – запорука позитивних змін в Дворічанській громаді». Проект реалізує громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження». Партнери проекту: районна рада, селищна та сільські ради району, районна державна адміністрація, відділ «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру.

Мета проекту: посилити спроможність громади селища Дворічна вирішувати проблемні питання свого розвитку у правовий спосіб.

Протягом 2019 року в рамках проекту буде забезпечена робота юридичної приймальні Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку: стаціонарні, виїзні, он-лай консультації; та проведені координаційні зустрічі, навчальні поїздки, семінари і тренінги.

         Про проект  на зустрічі, яка зібрала представників влади, громадськості, партнерів проекту,  розповіла голова громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» Л.М.Ковтун. Про досвід роботи з метою успішного впровадження проекту, співпрацю з громадою та місцевою владою  розповів юрист з надання правової допомоги В.С.Бабика.

Голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко подякували за активність та співпрацю, висловили готовність приєднатися до запланованих заходів, сподівання на те, що реалізація проекту додасть позитивного досвіду в активізації громади, налаштуванні на участь у конкретних справах.

Голова громадської організації Л.М.Ковтун та Дворічанський селищний голова Ф.А.Магомедов підписали Меморандум про співробітництво  у реалізації проекту.

 

Хто на сайті

На сайті 15 гостей та користувачі відсутні