Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

03 квітня голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, селищний та сільські голови, директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Дворічанського району Ю.Л.Грінаковська,  взяли участь у селекторній нараді з питань реалізації проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» та умов участі у конкурсі міні-грантів на проекти, спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області. Нараду відкрив голова Харківської обласної ради, голова Ради партнерів-бенефіціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» С.І. Чернов, який зазначив, що проект із загальним бюджетом понад 501 тисячу євро складається із чотирьох компонентів. Перший компонент вже реалізовано, створено Ресурсний центр. Другий і третій компоненти проекту, що стосуються підготовки кадрів та просвітницької роботи, теж активно реалізовуються. Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Є.Черняк зупинився на питаннях впровадження медичної реформи в області. Про деякі практичні питання реалізації медичної реформи інформувала Г.М.Сірощтан, радник заступника голови обласної державної адміністрації. Детально про  проведену роботу в рамках проекту  інформувала Н.В.Бібік, менеджер проекту.

Темою наради став  четвертий компонент проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» - конкурс міні-грантів, який стартував 28 березня поточного року. Про нього детально розповіла Л.П. Немикіна, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, керівник Центру розвитку громад, заступник голови Ради бенефіціарів з реалізації проекту.

Цей конкурс є частиною проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

 

Хто на сайті

На сайті 7 гостей та користувачі відсутні