Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («ПУЛЬС») у Будинку рад сьогодні відбулася фахова майстерня для представників обласної та районних рад, в якій разом з колегами взяла участь голова Дворічансьокї районної ради Г.Г.Турбаба. Проект впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад та Асоціацією міст України, за фінансової підтримки USAID. Із вступним словом до присутніх звернувся голова Харківської обласної ради, президент Асоціації С.І.Чернов. Були розглянуті питання  законодавчого  врегулювання  та планування для підприємства у сфері охорони здоров'я з некомерційним характером діяльності.

Із тонкощами реформування медицини присутніх ознайомив спікер К.О. Надутий – експерт Української асоціації районних та обласних рад, координатор української медичної експертної спільноти, заступник голови правління українського лікарського товариства, член правління української асоціації сімейної медицини, який зазначив, що  процес реформування медицини є одним із найскладніших,  отже,  менеджери медичних установ сьогодні повинні мислити прогресивно та думати наперед.

Учасники мали змогу поставити низку запитань експерту, дискутували один з одним, обмінювалися враженнями і думками, а також ділилися досвідом та напрацюваннями. Посадовці отримали нові знання, які мають бути втілені в практику.

Фото із сторінки С.Чернова у мережі Фейсбук

 

Хто на сайті

На сайті 34 гостей та користувачі відсутні