Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

18 квітня відбулося пленарне засідання позачергової  сесії районної ради, якому передували засідання постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку (голова Акулов В.В.) та  з політико-правових питань, депутатської діяльності та власності (голова Рибалка О.І.).

На засіданнях комісії розглянули та підтримали проект рішення щодо порядку денного та питання порядку денного за своєю функціональною спрямованістю. Скликання сесії було зумовлене необхідністю прийняття рішення про 10% співфінансування заходів проекту «Реконструкція Дворічанського районного будинку культури за адресою: вул. 35 Гвардійської дивізії, буд.12, смт. Дворічна, Дворічанського району, Харківської області», який подано для участі у  конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році з метою залучення коштів Державного фонду регіонального розвитку для реалізації інвестиційних проектів у Дворічанському районі. Також депутати розглянули інші питання змін до районного бюджету на 2019 рік, що полягали у  зарахуванні до районного бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами. Прийняті до районного бюджету кошти субвенції сільських бюджетів на виконаннях заходів загальнорайонних галузевих програм. За рахунок  вільних залишків районного бюджету на 01.01.2019 року збільшені асигнування на термінові заходи з утримання установ, розвиток матеріально-технічної бази, також внесені зміни до кошторисів бюджетних установ в межах затвердженого обсягу. Депутати розглянули ряд інших питань, що стосуються життєдіяльності громади. Сесія пройшла  конструктивно.

Після сесії голова районної ради Г.Г.Турбаба звернулася до депутатів, сільських голів, керівників установ з проханням провести всі заходи щодо наведення санітарного порядку, забезпечити належні умови для проведення святкових і масових заходів у квітні та травні. Голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко інформувала щодо планів з ремонту доріг у районі та висловила подяку депутатам за прийняті рішеня.

 

 

Хто на сайті

На сайті 7 гостей та користувачі відсутні