Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Великдень, або Воскресіння Христове, - головне християнське свято, встановлене церквою на честь воскресіння розіп'ятого на хресті Ісуса Христа. Сам Великдень – це час для радості та свят. Вся громада святкує. Дзвони дзвонять, та пісні весняні співають. У церкві це день “високої літургії”, а також “паски” (Великоднього хліба), прикрашеної пасхальними яйцями. Покладена у кошики великодня їжа урочисто благословляється, після чого люди несуть її додому. Великдень - це світле свято,  коли прийнято вітати одне одного, ходити у гості і робити добро

         Для дворічан добро на Великдень вже традиційно кілька років підряд  розпочинається з паски, яку в кожен двір, кожну квартиру  передають від народного депутата України Д.О.Шенцева. Також паски передаються релігійній громаді. Не забуває Дмитро Олексійович і про вихованців інтернату Мечниківського навчально-виховного комплексу.  Голова районної ради Г.Г.Турбаба разом із завідуючим громадською приймальнею народного депутата В.І.Дорошенком, Новоєгорівським сільським головою М.М.Стєганцевим  завітали до дітей, передали вітання з Великоднем, побажання здоров’я,  міцних знань, гарної поведінки та передали паски кожному  вихованцеві.

Також гості привітали з днем народження, який відзначався напередодні,  директора закладу О.Є.Єремеєва, вручили подарунок від Д.О.Шенцева.

У розмові діти згадали інші добрі справи народного депутата: подарунки на День Святого Миколая, квіти,  перемогу  Мечниківського навчально-виховного комплексу  у конкурсі «Квітучий край», висловили подяку Дмитру Олексійовичу.

У ці світлі дні хочеться,  щоб наші душі були багатими на добро, як святковий стіл, чистими як Великодній рушник і веселими, як українські писанки.

 

Хто на сайті

На сайті Один гість та користувачі відсутні