Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

     Незважаючи ні на які обставини, найвищою цінністю суспільства залишається людина праці, бо вона створює добробут країни. Щорічно протягом першого кварталу підводяться підсумки роботи  галузей за минулий рік. Традиційно, напередодні Травневих свят  кращих працівників  району відзначають  шляхом занесення на районну Дошку пошани. Це люди, в яких золоті руки і віддані професії серця. Кожен з них на своєму робочому місці відзначився особливим внеском у загальну справу і заслужив народну пошану. Громада завжди шанує тих, хто вирощує хліб, навчає дітей, лікує людей,  опікується одинокими, будує, надає послуги, береже довкілля.

     Аграрне виробництво – це основа життєдіяльності нашого району, всієї держави,  запорука стабільності і впевненості у завтрашньому дні. Досягнення аграріїв є результатом  ефективної роботи керівників і спеціалістів, механізаторів і комбайнерів, працівників ферм – усіх, хто піклується про продовольчу безпеку нашого краю і держави. Завдяки їм розвивається тваринництво, збільшується  виробництво конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції, зміцнюється матеріально-технічна база,  застосовуються новітні техгнологіх виробництва. Свій внесок у загальну справу вносять Катерина Михайлівна Бай, доярка  ПСП «Вільшанське» з 1985 року, яка обслуговує 80 корів, продуктивність 12100 кг від однієї корови; Андрій Станіславович Масюк, механізатор ПСП «Родіна», за яким закріплений  сучасний трактор з набором сільськогосподарських знарядь, задіяний в збиранні всіх сільськогосподарських культур, що вирощуються в господарстві, сумлінно і технологічно якісно виконує роботу; Наталія Іванівна Жила, головний бухгалтер ПСП «Виселок» зі стажем роботи на посаді 22 роки, за які  зарекомендувала себе кваліфікованим відповідальним спеціалістом, активістом громадського життя.

     Сільська рада найбільше наближена до людей. Є багато нарікань та претензій до сільської ради, але  ж сюди люди йдуть з безліччю питань і проблем різного напрямку, і працівники намагаються бути обізнаними з усіх питань, небайдужими, знайти рішення в межах своїх повноважень або направити людину до відповідної установи. Михайло Миколайович Стєганцев,  Новоєгорівський сільський голова, очолює одну з найбільших сільських рад, яка співпрацює з базовими сільськогосподарськими і фермерськими господарствами, працює над зміцненням  матеріально-технічної бази закладів соціально-гуманітарної сфери, активізацією суспільного життя.

     Працівникам освіти люди довіряють дітей – своє майбутнє. Вчителі, вихователі справляють неймовірний вплив на розвиток нашої країни та суспільства загалом, вони вкладають чимало сил у навчання та душі своїх учнів. Працівники дошкільних закладів готують  вихованців до шкільного життя, що завжди  старанно роблять  працівники Кутьківського дошкільного  навального закладу під керівництвом   завідувача Раїси Олександрівни Бондарь, людини небайдужої, активної, ініціативної, депутата сільської ради кількох скликань. У школі діти отримують  знання, навички, готуються до самостійного життя під керівництвом творчих вчителі таких як  Володимир Васильович Шепілов, учитель фізики  Дворічанського ліцею, людина, що завжди знаходиться у творчому пошуку, постійно  удосконалює свою професійну майстерність, впроваджує ефективні  форми роботи, інноваційні технології. А в позаурочний час  школярі займаються у позашкільних закладах, де долучаються до творчості, розвитку своїх здібностей, до здорового способу життя.  Диференційований підхід до вихованців, високу результативність, якість роботи забезпечує керівник гуртка дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Юність» Володимир Миколайович Домнін, умілий організатор та учасник спортивно-масових заходів різних рівнів, вихованіці якого займають  на них призові місця.

     Серед медичних працівників є ті, яким люди завдячують по-особливому: за вчасно надану допомогу, за ефективне лікування та й просто – за людяність у їх ставленні до своїх пацієнтів. До таких  належать
лікар-фтизіатр вищої категорії   КНП «Дворічанська районна лікарня» Любов Іванівна Чернявська  має належну теоретичну та практичну підготовку, за більш ніж тридцятирічний період роботи  допомогла багатьом пацієнтам, так як і  ветеран медичної справи   лікар загальної практики амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Кам»янка КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги Юлія Федорівна Бражник. Вони представники  гуманної професії, хто, не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя.
     Працівники соціальної сфери дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» — стали сенсом життя.  Директор територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Лариса Миколаївна Найданова займає посаду з 2007 року, забезпечує стабільне і якісне виконання завдань установи, відзначається професіоналізмом, самовіддачею.

     Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві. Сучасна бібліотека - це і сховище культурного надбання, справжнього духовного багатства нації, і центр освіти та інформації.  Щиро поважають односельці за професійність і людську мудрість, принциповість, активну участь у громадському житті, у культурно-масових заходах Наталію Володимирівну Борисенко, завідувача Рідкобівського філіалу бібліотеки.

     За багаторічну працю, внесок у розвиток житлово-комунального підприємства відзначено Наталію Миколаївну Філенко,  завідувача відділу збуту комунального підприємства «Дворічна».

     Гордістю нашого району є всі його жителі, які небайдужі до його долі, які тут живуть і працюють, щоб зробити ще кращим, заможнішим і привабливішим. Нам є ким пишатися, є на кого рівнятися.

                                                                            

                                                                   Виконавчий апарат районної ради

 

Хто на сайті

На сайті 8 гостей та користувачі відсутні