Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

26 квітня ми вшановуємо всіх людей, які ціною власного життя та здоров’я ліквідовували наслідки Чорнобильської катастрофи, будували над четвертим енергоблоком ізолюючий саркофаг, стримуючи радіацію та захищаючи від неї свої родини, державу й увесь світ. 

За традицією  цього дня керівники району,  представники організацій, установ, які займаються проблемами «чорнобильців» зустрічаються з ліквідаторами.

Така зустріч була проведена в районному краєзнавчому музеї. Голова комітету «Чорнобиль» районної організації ветеранів України Леонід Володимирович Грищенко інформував про проведену протягом року роботу.

Присутні задали питання та отримали відповіді від головного лікаря комунального закладу охорони здоров»я С.П.Черкасова, начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.І.Скоропльот, начальника Дворічанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій О.В.Пилипенко, начальника відділення енергозбуту  М.П.Гречко та інших.

Потім відбувся мітинг-реквієм, на якому голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації В.А.Приходько подякували справжнім героям Батьківщини за самовідданість, мужність, силу духу,віддали шану тим, хто через смертоносний вплив радіації не дожив до сьогодення, і тим, чиє здоров’я похитнулось унаслідок ліквідації наслідків аварії, закликали молодь так само шанувати подвиг і завжди дбати про те, щоб страшна трагедія не була забута. Голова районної організації ветеранів, завідуючий громадською приймальнею народного депутата України В.І.Дорошенко зачитав Звернення народного депутата Д.О.Шенцева, в якому, зокрема, говориться: «Ці роковини - привід нагадати суспільству про жахливі наслідки катастрофи минулого сторіччя. Про героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які ціною свого життя і здоров’я рятували людство від згубних наслідків Чорнобильської катастрофи - катастрофи планетарного масштабу... Ми низько схиляємо голову перед героями-чорнобильцями, які виконали свій обов’язок перед Батьківщиною та народом. Усім, кого вже нема з нами - світла пам’ять. Усім, хто поряд з нами - здоров’я, миру і добра».

Учасники мітингу – представники трудових колективів, учні школи та ліцею, прихожани Свято-Успенського храму вшанували пам"ять ліквідаторів та поклали квіти до пам’ятного знаку від громади району та від народного депутата Україин Д.О.Шенцева.

Чорнобильська трагедія – це жорстке і безкомпромісне попередження людству. Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчують на собі і майбутні покоління. Проте ми маємо з оптимізмом дивитися у майбутнє, вчитися на помилках, зробити все можливе, аби подібне не повторилося, берегти тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи світ.

 

 

Хто на сайті

На сайті 5 гостей та користувачі відсутні