Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

15 травня ми вшановуємо пам’ять великого вченого - зоолога, мікробіолога, цитолога, ембріолога, імунолога, фізіолога, патолога, вченого із міжнародним ім’ям і нашого земляка Іллі Ілліча Мечникова. Ілля Мечников працював у багатьох галузях біологічної науки і практично у всіх зробив видатні відкриття. Основні наукові праці присвячено еволюційній ембріології, мікробіології, імунології та геронтології.

15 травня  у Дворічній відбулися традиційні заходи до річниці від дня народження земляка - Нобелівського лауреата І.І.Мечникова.  Відбулися регіональний турнір юних біологів за участі школярів, та наукова конференція і треті мечниківські читання за участі науковців.  Науковці зустрілися з обдарованою молоддю регіону. Учасники заходів  відвідали музей І.І.Мечникова, були проведені екскурсії по території Новомлинська  (родовий маєток Мечникових) та по території національного природного парку «Дворічанський».. 

У Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося підведення підсумків регіонального турніру юних біологів. З вітальними словами виступили голова районної ради Г.Г.Турбаба, голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко, вітання від народного депутата України Д.О.Щенцева передав завідуючий громадською приймальнею народного депутата В.І.Дорошенко. Підсумки підвела голова журі директор районного ліцею, вчитель біології В.О.Доценко, яка зазначила, що  журі  важко було визначитися, адже всі учасники показали добрі знання. Команди учасниці Куп»янського району та Великобурлуцької ОТГ були нагороджені грамотами та сувенірами. Команди переможці були відзначені кубками, грамотами, сувенірами: перше місце  зайняла команда м.Куп’янськ, друге - команда Дворічанського району, третє – команда Великобурлуцького району. В кожній команді журі визначило кращого учасника, їм були вручені кубки та  традиційні книги від Благодійного фонду Д.О.Шенцева, який велику увагу приділяє розвитку творчих здібностей підростаючого покоління. І ми впевнені, що молодь буде прославляти Дворічанщину, як і  видатні земляки. А дворічани гордяться своїми  видатними людьми. Згадували автора «Пісні про Мечникова», якою відкрили церемонію нагородження переможців турніру, Почесного громадянина Дворічанського району М.Г.Федяя, інших відомих земляків, серед яких І.І.Мечников. І.І.Мечникова можна з упевненістю назвати найзнаменитішим з Нобелівських лауреатів – уродженців України.

Хто на сайті

На сайті 10 гостей та користувачі відсутні