Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На нашу землю, в наші серця знову приходить свято Перемоги.

Пам'ять зобов'язує нас усіх цінувати те, за що віддали життя наші діди і батьки. З глибокою повагою згадуємо і вшановуємо пам’ять тих, чиє життя забрала війна, висловлюємо безмежну вдячність тим, хто на своїх плечах переніс її тягар. Для нас, їх вдячних нащадків, кожен День Перемоги — це час осмислення нашого минулого і сьогодення.

Все менше залишається їх у життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях – сивина. Вони пам’ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати. Неможливо позбутися нав’язливої жахливої думки: а прийде ж день, коли останній з цих літніх людей з орденами піде у вічність, понесе з собою живі спогади. Що ж лишиться після них? А залишиться Пам’ять.

Цю пам’ять бережуть дворічани, звертаючись  до ветеранів  зі словами вдячності за мужність і героїзм, зустрічаючись та слухаючи спогади, приходячи до братських могил та пам’ятників.

Цю пам’ять ми зберігаємо разом з нашим народним депутатом Дмитром Олексійовичем Шенцевим, сином фронтовика, який шанобливо ставиться до ветеранів війни та праці.

За традицією, щороку перед 9 травня в Дворічанському районі відвідують учасників бойових дій. Голова районної ради Г.Г.Турбаба, заступник голови районної державної адміністрації І.В.Григоренко, голова районної організації ветеранів України, завідуючий громадською приймальнею народного депутата України Д.О.Шенцева В.І.Дорошенко разом з сільськими головами привітали ветеранів війни, вручили їм  квіти, листівки, продуктові набори від громади району та святкові набори від народного депутата Д.О.Шенцева. Ветерани разом з рідними  висловлювали щирі побажання миру, злагоди, пам’яті всім землякам. Чекаючи гостей, діставали ордени та медалі, фронтові фотографії, згадували пережите. Всім хотілося поділитися спогадами бойових та трудових років.

 

         Ці дійсно святі дні завжди викликають почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу,  схиляємо голову перед священною пам'яттю загиблих. Висловлюємо свою безмежну синівську вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі.

 

Хто на сайті

На сайті 23 гостей та користувачі відсутні