Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

21 травня 2019 року  відбулася чергова зустріч лідерів учнівського самоврядування з восьми загальноосвітніх закладів освіти Дворічанського району з керівниками Дворічанського району. Присвячена вона була, в основному, проблемам екології, роботі з охорони навколишнього природного середовища.  В ході зустрічі директор Центру дитячої та юнацької творчості О.М.Бервено презентувала проект Районної програми захисту довкілля Дворічанщини  на 2019-2023 роки,  розробленої для забезпечення чистоти довкілля, захисту джерел і водойм від забруднення, охорони існуючих та відтворення нових зелених насаджень біологічного різноманіття унікальних та типових ландшафтів степової природної зони України.

Учні виступили з презентаціями роботи органів учнівського самоврядування, яка проводилась протягом року в навчальних закладах району, та з екологічної роботи, зокрема.

Голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації І.В.Григоренко наголосили на важливості активної роботи учнівського самоврядування, відзначили результати екологічної роботи, підтримали шкільні ініціативи, запросили  долучитися до конкурсу «Квітуче подвір’я», започаткованого народним депутатом України Д.О.Шенцевим.

На завершення зустрічі відбулася презентація нового об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення «Прадавній дуб», який росте біля районного стадіону «Колос». Орієнтовний вік  цього дерева приблизно 360 років. Дворічна була заснована як сторожовий пост, мала острог з дубових палів. За результатом дослідження, проведеного спільно з співробітниками НПП «Дворічанський», саме в цей період на території слободи з’явився дуб – найстаріший в районі.

Фото Дворічанський ЦДЮТ

 

Хто на сайті

На сайті 12 гостей та користувачі відсутні